Dioptaas ripats


Mõõtmed ca 1.5x1.7cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.
Kett ei kuulu komplekti.

DIOPTAAS on võimas südame tervendaja ja kõrgema südametšakra avaja. Selle imekaunis sinakasroheline värvus tugevdab kõigi tšakrate funktsioneerimist ja kergendab vaimset häälestumist teel kõige kõrgemale teadvustasandile. Sel on tugev mõju inimese energiaväljale.
Psühholoogiliselt soodustab dioptaas elamist käesolevas hetkes ja aktiveerib möödunud elu mälestusi. See toetab positiivset ellusuhtumist ja sisendab võimet häälestuda omaenda ressurssidele. Töötades kõigil elualadel negatiivse positiivseks pööramise, aitab see üle saada igasugusest ilmaolekutundest. Ta on võimas südame tervendaja ning südame- ja mahajäetusvalu leevendaja. Kivi puhastab meie mõtteid ning vabastab meid vajadusest kontrollida teisi. Dioptaas vabastab meid kõigist ettekujutustest, nagu näiteks missugune peaks olema armastus ning toob kaasa uue armastuse vibratsiooni. Ta on väga tõhus kivi sõltuvustest ja stressist vabanemisel. Dioptaas näitab meile õige suuna kätte, kui me ei tea, mida järgmise sammuna teha.

Vaimselt on dioptaas tugev puhastaja ja mürkide kahjutustaja. Laseb vabaks vajaduse teisi kontrollida. Dioptaas võib olla sillaks emotsionaalse tervenemiseni, eriti kui tegemist on lapsega. Kivi roheline kiir jõuab sügavale südamesse, et parandada seal valusaid haavu ja juba ununenud haigetsaamisi. Hajutab leina, reetmist ja kurbust ning on ülimalt tõhus mahajäetuse
-ja südamevalu leevendaja.
Dioptaas õpetab, et suurim piin ja raskus mingis suhtes on sisemise enesest kaugenemise peegeldamine. Seda ühendust tugevdades ja imades armastust kõigil tasanditel, võib dioptaas ravida emotsionaalset musta auku, mis igatseb meeleheitlikult armastuse järele.
Dioptaas reguleerib rakukahjustusi, aktiveerib T- rakke ja harknääret, nõrgendab Menierei tõbe, alandab kõrget vererõhku ning leevendab valu ja migreeni. Hoiab ära südameatakke ja ravib südamehaigusi. Dioptaas vähendab väsimust ja aitab šokist üle saada.