Ahhaat - Tsitriin ripats 15€

Niklivaba
Hõbetsingitud serv
Mõõdud: 6x4cm
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.

AHHAATI
 peetakse tasakaalukiviks, ta loob harmoonia yini ja yangi vahel ning tekitab tasakaalu emotsionaalse, intellektuaalse ja füüsilise tasandi vahel. Vaimses plaanis aitavad ahhaadi energiavõnked vabastada keha ja meele energeetilisest prügist ja ummistustest ning loovad tee uue puhta ja vaba energia voogamiseks. Ahhaadi maalähedus toetab sind raskes olukorras ja kaitseb negatiivse energia eest, hea kodu kaitseks kurja eest. Võime turgutada armastust teeb ahhaadist ka suhte tervendamise kivi, mis ravitseb sisemisi pingeid ja viha, annab jõudu saada üle südamevalust ja julgust uuesti alustada. Leevendav ja rahustav mõju aitab iseendaga leppida, elavdab headust, pehmust ja rahulikku sisemist kindlust. Sinu enda teadlikkus suureneb ahhaadi mõjul, aga ka ühendus kollektiivse teadlikkusega.
TSITRIINIS on palju päikese, positiivsuse ning külluse energiat. Tsitriin on ka lootuse, rõõmu ja julguse kivi. Aitab depressiooni, närvilisuse ja rahutuse korral. Annab kehale märku tasakaaluhälvetest ning aktiveerib organismi parandava energiavoo. Aitab üle saada selgusetusest, mistõttu sobib kandmiseks kergesti haavatavatele, depressiivsetele, kurbadele, isegi suitsiitsetele inimestele, tsitriin võib aidata neil elule jälle mõtte leida. Mahendab soovi iseennast hävitada, andes asemele lootust ja elurõõmu, ning aitab säilitada sidet oma jõukeskusega.
Tsitriin julgustab ja lihtsustab suhtlemises, võimaldades enda kandjal näha asju üksteisega seoses, laiemas ühenduses. Samuti parandab ta kõneosavust ning oma mõtete vormimist sõnadeks. Aitab uut omaks võtta ning muudab teisenevate oludega kohanemise kergemaks.
Tsitriin aitab elus saavutada maiseid eesmärke, hea haridus, hea töökoht, kasulik äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Soodustab loometegevust, eriti inimestel, kes oma töös kasutavad ennekõike käsi.