Tsitriin ja mäekristall 15€

Käevõru pikkusu.19cm
Kivide suurus: 6 ja 8mm    
Materjal: Tsingi sulam
Käevõru on kaunistatud Lootose ripatsiga.
Lootos on pimedusest valguseks, teadmatusest teadmisteks muutumise sümbol.

MÄEKRISTALL on tugevalt puhastav kivim, tasasakaalustab inimese aurat, vaimset ja füüsilist keha. Toob Sulle tasakaalu, tarkust ja tervendust, toetab unistusi ja taotlusi, toob tervendavat energiat ja tervendust igal tasandil.
Mäekristall on energeetiliselt lihtsa ja selge energiaga ning omakorda müstilises mõttes üks võimsamaid kristalle. Tegemist on suurepärase vaimse arengu kiviga. Kergelt ja loomulikult juhib ta sinust eemale kõik segavad energiad, likvideerib sisemaailma kuhjunud kaose ja segaduse ning toob rahu, kooskõla ja võimsa isikliku väe! Tema võimeks on ka teravdada mõtteprotsesse ja soodustada ratsionaalset mõtlemist.
Ka inimsuhetes on mäekristall tubli kaaslane, kuna tema mõju muudab seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikumaks ja oma kaaslaste suhtes tähelepanelikumaks. Ta soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja suhete selginemist – nii iseenda kui ka teistega. Mäekristalli alati puhas ja selge energia mõjutab sügavalt kõiki tšakraid ja paneb kogu kehas energia ja elujõu vabalt voolama. Võid teda kasutada kogu keha energiasüsteemi aktiveerimisel, aga eriti hästi toniseerib ta kolmandat silma, päikesepõimikut ja südametšakrat.
TSITRIINIS on palju päikese, positiivsuse ning külluse energiat. Tsitriin on ka lootuse, rõõmu ja julguse kivi. Aitab depressiooni, närvilisuse ja rahutuse korral. Annab kehale märku tasakaaluhälvetest ning aktiveerib organismi parandava energiavoo. Aitab üle saada selgusetusest, mistõttu sobib kandmiseks kergesti haavatavatele, depressiivsetele, kurbadele, isegi suitsiitsetele inimestele, tsitriin võib aidata neil elule jälle mõtte leida. Mahendab soovi iseennast hävitada, andes asemele lootust ja elurõõmu, ning aitab säilitada sidet oma jõukeskusega.
Tsitriin julgustab ja lihtsustab suhtlemises, võimaldades enda kandjal näha asju üksteisega seoses, laiemas ühenduses. Samuti parandab ta kõneosavust ning oma mõtete vormimist sõnadeks. Aitab uut omaks võtta ning muudab teisenevate oludega kohanemise kergemaks.
Tsitriin aitab elus saavutada maiseid eesmärke,hea haridus, hea töökoht, kasulik äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Soodustab loometegevust, eriti inimestel, kes oma töös kasutavad ennekõike käsi.