Tektiit käevõru

TEKTIIT arvatakse olevat Maavälist päritolu, soodustab suhtlust muude maailmadega ja ergutab vaimset arengut läbi kõrgema teadvuse omaksvõtmist ja meelespidamist. Tektiit  aitab sul vabaks lasta soovimatuid kogemusi, meenutades õpitud õppetunde ja pühendudes neil asjadele, mis aitavad kaasa vaimsele kasvule. See viib sind sügavale probleemi südamesse, edendades tõelise põhjuse taipamist ja vajalikku tegutsemist. Tektiit kaitseb sind needuste eest, mis on seotud tööga. Tektiit eemaldab sinu teelt need inimesed, kes soovivad sulle halba või ootavad sinu allakäiku. 
Tektiit on hea kaaslane reisimisel, kaitstes sind ebaõnne ja probleemide tekke eest, tekitades sinu hinges materiaalsuse ja spirituaalsuse vahel tasakaalu.
Tektiit aitab ära tunda sinu ümber olevaid ebaausaid inimesi või neid keda sa ei tohiks usaldada, kivi muutub kuumaks ning tekitab sinus pinge tunnet. Tektiit pakub kaitset, tõstes sinu auraväljas energiaid, mis blokeerivad ära ebaõnne ja probleemide tekke. Aitab sul iseenda eest seista ja suurendada enda kaitsevõimet.
Tektiit tasakaalustab energiavoolu ja võib vales suunas pöörleva tšakra õigetpidi pöörata.  Tektiit avab ka küllusekanali.
Tektiit alandab palavikku, toetab kapillaare ja vereringet. On kasulik inimestele , kes on läbi elanud infarkti või insuldi, aitab taastada vereringet ja tervendada selles olevaid probleeme.