Tektiit käevõru

Käevõru suurus: u.18,5cm
Kivide suurus: 10-15 mm

TEKTIIT aitab teil vabaks lasta soovimatuid kogemusi, meenutades õpitud õppetunde ja keskendudes neile asjadele, mis aitavad kaasa vaimsele kasvule. Tektiit viib teid sügavale probleemi südamesse, edendades tõelise põhjuse taipamist ja vajalikku tegutsemist. Tektiit kaitseb sind needuste eest, mis on seotud tööga. Tektiit eemaldab sinu teelt need inimesed, kes soovivad sulle halba või ootavad sinu allakäiku. Tektiit aitab ära tunda sinu ümber olevaid ebaausaid inimesi või neid keda sa ei tohiks usaldada, kivi muutub kuumaks ning tekitab sinus pinge tunnet. Tektiit pakub kaitset, tõstes sinu auraväljas energiaid, mis blokeerivad ära ebaõnne ja probleemide tekke. Aitab sul iseenda eest seista ja suurendada enda kaitsevõimet. Maavälise päritolu tõttu arvatakse tektiit soodustavat suhtlust muude maailmadega ja ergutavat vaimset arengut läbi kõrgema teadvuse omaksvõtmise ja meelespidamise.Tektiit kujundab ühenduse loova energia ja aine vahel.
Tšakratele paigutatuna tasakaalustab tektiit energiavoolu ja võib vales suunas pöörleva tšakra õigetpidi pöörata. On abuks telepaatias ja selgeltnägemises. Kui paigutada tektiit kolmandale silmale, avab see suhtlemise teiste dimensioonidega. Kivi tugevdab biomagnetilist kilpi keha ümber. Tektiiti on kantud ammusest ajast talismanina kõigi tasandite viljakuse nimel. Kivi tasakaalustab mehelikku - naiselikku energiat isiku sees. Tektiit on hea kaaslane reisimisel, kaitstes sind ebaõnne ja probleemide tekke eest, tekitades sinu hinges materiaalsuse ja spirituaalsuse vahel tasakaalu.

Tektiit alandab palavikku, toetab kapillaare ja vereringet. Takistab haiguse ülekandmist. Tektiite on kasutatud ka psüühilises kirurgias.  On kasulik inimestele, kes on läbi elanud infarkti või insuldi, aitab taastada vereringet ja tervendada selles olevaid probleeme.