Suitsukvarts - Mäekristall käevõru 19€

Käevõru suurus: u.19.5cm
Kivide suurus: 10mm
Suitsukvarts on üks kõige tõhusamaid maandavaid ja ankurdavaid kive ning samal ajal suurendab mediteerides vibratsioone. Sel kaitsval kivil on tugev side maa -ja juurtšakraga ning see paneb muretsema keskonna -ja ökoloogiliste probleemide pärast. Kivi on suurepärane stressi leevendaja. Aitab kannatlikult taluda raskeid aegu ja leida õiget lahendust. Maandades vaimset energiat ja neutraliseerides leebelt negatiivseid võnkeid, tõkestab suitsukvarts geopaatilist stressi ja hajutab elektromagnetilist sudu ning abistab mürkide ja saasteainete eemaldamisel kõikidel tasanditel. Toob positiivseid vibratsioone. Suitsukvarts õpetab teile, kuidas loobuda kõigest, mis teid enam ei teeni. Kui viibite häiritud maaenergia piirkonnas, saab seda kasutada maatšakra ja taldade all oleva maandusnööri (vibreeriv energinöör, mis klammerdub Maa külge ja hoiab eeterkehi ning hinge inkarnatsioonis) kaitseks. Psühholoogiliselt leevendab suitsukvarts hirmu, vähendab depressiooni ja toob meelerahu. Vähendab suitsiidseid kalduvusi ning ambivalentsust inkarnatsioonis olemise suhtes. Suitsukavarts abistab oma psüühilise kehaga ja seksuaalse loomuga leppimisel, puhastades juurtšakrat, nii et kireenergia saab vabalt liikuda. Vähendab õudusunenägusid ja teeb ilmsiks teie unelmad. Kui satute kontakti negatiivsete emotsioonidega, hajutab suitsukvarts need õrnalt. Vaimselt edendab suitsukvarts positiivset, pragmaatilist mõtlemist ja seda saab kasutada ennustamisel, et anda selget taipamist ja neutraliseerida läbikukkumishirmu.
MÄEKRISTALL on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi tänu oma unikaalsele kristallivormile. Kvartsi leidub kõikjal maailmas. Mäekristall neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadidest vabastaja. Mäekristalli käes hoidmine muudab teie biomagnetvälja kaks korda tugevamaks. See soodustab lihaste kontrollimist ja kaitseb kiirguse eest. Kristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele. See viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. See puhastab ja võimendab elundeid ja energiakeha ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja, ühendades füüsilise dimensiooni meelega.
Vaimsel tasandil tõstab mäekristall energia kõrgeima võimaliku tasandini. Sisaldades kõikki võimalikke värvusi, töötab kirgas kvarts kõigil olemkise tasanditel. Talletades informatsiooni nagu looduslik arvuti, kujutavad need kristallid omamoodi vaimset raamatukogu, mis ootab külastamist. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid - mineviku trauma, suhtumine või haigus, mis paikneb energiakehas ning võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus. Mäekristall suurendab suurendab psüühilist võimekust ja häälestab teid teie vaimsele eesmärgile. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib kvarts välja häirivad segajad. Kvarts on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja.
Vaimsel tasandil aitab kvarts kontsentreeruda ja avab mälu. Kvarts on ka suur energiasäästja
Mäekristall on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. See stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab organismi. See on suurepärane põletushaavade tervendamiseks. Kvarts harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab energiakehi.