Stihtiit käevõru 39.60€

Käevõru suurus: 18,5cm
Kivide suurus: 8mm
STIHTIIT on võimas kaitsekivi. Julgustab teid avaldama oma tõelist mina ning elama vastavalt oma praeguse elu hingelepingule.
Soodustab kundalini energia liikumist mööda selgroogu otse südamesse.
Psühholoogiliselt aitab stihtiit hoida meele, arvamused ja emotsionaalse teadvuse teravana ning õpetab nägema, kuidas negatiivsed emotsioonid ja sissejuurdunud mustrid mõjutavad teie heaolu. Kristall toetab teid nende ümberkujundamisel. Valgustab ja aitab parandada emotsionaalseid probleeme, mis on seni tekitanud söömishäireid, liigseid isusid või allergiaid.
Füüsiliselt on stihtiit vastupidavuse ja taastumise kivi, mis toetab tervenemist ning ajus närviühenduste ümberprogrammeerimist, et võidelda degeneratiivset haigusseisunditega.
Kui teil endal või lapsel on vaja teha mingeid muutusi, on stihtiit selleks suurepärane abiline. See sobib hästi hüpetaktiivsuse, ADHD või muu sedalaadi haigusseisundiga indigolastele. Kui elate üksi, on see hea kivi, mida taskus kaasas kanda. Kristall pakub seltsi ja on keskkonnale rahustava mõjuga.
Stihtiit on kasulik ADHD, peavalude, venitusarmide, songa, Parkinsoni tõve ja dementsuse korral. Soodustab naha elastsust, toetab hambaid ja igemeid, rahustab seede- ja närvisüsteemi, stabiliseerib vererõhku ning ajukeemiat.