Rubiin - safiir käevõru

Käevõru suurus: u18cm
Lihvitud kivide suurus: 4mm
RUBIIN on suurepärane energiat ja jõudu lisav kivi. Tugevdades elutahet, energiseerib ja tasakaalustab rubiin meie energiavälju. Vahel võib üle stimuleerida ülitundlikke või kergesti ärrituvaid inimesi. Rubiin võimendab elujanu, kuid mitte kunagi enesehävitustungi. Aitab leida sobivat motivatsiooni tegutsemiseks ning püstitada realistlikke eesmärke. Rubiin stimuleerib südametšakrat ning tasakaalustab südant. Julgustab edasiliikumist mööda rõõmuteed. See kivi pakub võimsat kaitset psüühilise rünnaku ning südameenergia vampirismi korral. Stimuleerib käbinääret, aitab näha positiivseid unenägusid ning muuta selgemaks visualiseerimisvõimet. Rubiin on ka küllusekivi, mis aitab säilitada rikkust ning hoida alal armastust. Vahel võib rubiin tuua esile peidetud viha või teha nähtavaks negatiivse energia – et seda transformeerida ja puhtaks valguseks muuta. Rubiin toob meis esile juhiomadused. Lisaks aitab rubiin püsida positiivsele orienteeritud meeleseisundis ning olla julge. Rubiin teravdab mõistust, aitab olla ülimalt ärkvel ning jääda keskendunuks. Tänu selle kivi kaitsvatele omadustele lisab rubiini kandmine või peos hoidmine teile jõudu, kui peate enese ja oma tõe eest seisma. Rubiin on dünaamiline kivi, võimendab seksuaalsust ja seob seksuaalenergiat südamega. Paradoksaalsel viisil vaigistab rubiin ka hüperaktiivsust. Kõrgemal tasandil vahendab peaingel Urieli energiat.
SAFIIR on eelkõige tarkusekivi, mis aitab keskenduda, rahustab ning on abiks soovimatutest mõtetest vabanemisel, tagab meelerahu ja mõtteselguse, häälestab füüsilise, vaimse ja mentaalse tasandi omavahel ning taastab tasakaalu kehas. Aitab vabastada depressiooni ning vaimset segaduses olekut.
Safiir tõmbab ligi küllust, õitsengut ning kõikvõimalikke kingitusi. Aitab leida vaimset tõde ning traditsiooni järgi seostatakse seda kivi armastuse ja puhtusega.
On väga efektiivne nii Maa enese kui inimese tšakrasüsteemi tervendamisel, aitab püsida vaimsel rajal ning transformeerib negatiivseid energiaid.
Tugevdab eneseväljendamisjõudu ning on abiks oma tõe rääkimisel.