Rodoniit ja turmaliinkvarts 18€

Kivi suurus: 0,8cm
Käevõru suurus: 18,5-19cm

Rodoniit soodustab armastust ja kaastunnet ning on võimas tervendaja nii emotsionaalsete kui füüsiliste haavade puhul. Lisaks on see hea "esmaabikivi", mis mõjub rahustavalt ja aitab šokeerivate või ekstreemsete sündmuste ajal külma närvi säilitada.
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS ühendab mäekristalli ja turmaliini omadused. Tegemist on tõhusa maanduskiviga, mis tugevdab keha energiavälja isegi väliste rünnakute korral ja neutraliseerib kahjulikud keskkonnamõjud. Kivi lahustab energiaväljast iganenud mustreid ja vabastab pingetest, harmoniseerib vastandlikke energiaid ja polaarsusi ning aitab negatiivsed mõjud positiivseks transformeerida. Turmaliinsuletistega kvarts aitab toime tulla oma varjupoolega ning varju valgustada, tühistades sealhulgas ka enesesabotaaži. Sobib kandmiseks probleemsetes olukordades ja rasketel eluperioodidel.
Sulgede vaimne ja sümboolne tähendus
Erinevates religioonides on levinud arvamus, et sulg esindab vaimset evolutsiooni. Sulg tähistab jõudu ja kasvu, aga ka lootust ja vabadust. Sulg sümboliseerib usku iseendasse ja universumisse. Inimestena fantaseerime sageli tiibade sirutamisest, et lennata ja end vabalt tunda. Kristluses sümboliseerib sulg ühendust taevaga.