Punane jaspis käevõru 19€

Käevõru pikkus u. 19cm
Kivide suurus: 16 ja 6 mm

PUNANE JASPIS
 kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Punane jaspis suurendab tundlikkust ja mõistmisvõimet. Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, sest seotuna sotsiaalse hierarhia, kohusetunde ja auga, tasakaalustab ta samal ajal inimestevahelisi suhteid. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista. Selle kivi toimel suureneb mõistmisvõime ja tundlikkus, paranevad suhted ülemustega.
Jaspis toetab ja hoiab stressi aegadel ning toob rahulikkust ja terviklikkust. Ühendab kõiki teie elu külgi, tuletab inimestele meelde, et üksteist on vaja aidata. Hõlbustab šamaanlikke rände ja unenägude mäletamist. Annab meelekindlust kõigi püüdluste puhul, julgust haarata probleemidest jõuliselt kinni ja neid lahendama asuda.
Toetab keha pikaajaliste haiguste puhul, andes sellele uut energiat. See on ka tervisekivi, mis tugevdab ja vabastab mürkidest vere ja maksa.
Jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda alati vahetus kokkupuutes nahaga.