Opaal käevõru 4mm, 25€

Kivi suurus: 4mm
Käevõru pikkus u.18cm.

KOLLANE OPAAL  on habras peene vibratsiooniga kivi. Võimendab kosmilist teadvust ja loob psüühilisi ning müstilisi visioone. Stimuleerides originaalsust ja dünaamilist loovust, aitab see saavutada ja väljendada inimese tõelist olemust. Opaal on neelav ja peegeldav kivi. Korjab üles mõtted ja tunded, võimendab neid ja suunab siis tagasi algallikasse. Opaal aitab olla loov ja spontaanne, vabaneda piirangutest ja ellu viia unistusi ja muutusi, olla rõõmus ja rahulik, tasakaalus, avatud, lootusrikas ja õnnelik. Kollane opaal kergendab visualiseerimist ja kirgaste unenägude nägemist, loob kontakti kosmilise teadvusega. 
Opaal on karmaline kivi, õpetades, et mida te välja saadate, tuleb teile endale tagasi. Opaal on kaitsev kivi, mis õige programmeerituse korral muudab teid märkamatuks või nähtamatuks. Seda võib kasutada, kui minnakse ohtlikesse paikadesse, ja šamaanitöös, kui on vaja salajasust.
Psühholoogiliselt võimendab opaal iseloomujooni ja toob need esile, et neid ümber kujundada. Suurendades enesehinnangut, aitab see teil mõista teie täit potentsiaali. Vaimsel tasandil toob opaal kergust ja spontaansust. Soosiv huvi kunstide vastu. Emotsionaalselt on opaali alati ühendatud armastuse ja kirega, iha ja liialdatud armuihaga. See on võrgutav kivi, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldudest. Kivi võib mõjuda kui emotsionaalne stabiliseerija, kuid võib energiat ka hajutada, ja kasutaja peab olema väga keskendunud, enne kui hakkab opaali kasutama tunnete uurimiseks või nende äratamiseks, või tal peab olema kõrval teisi kive, et aidata tervikut kokku viia. Opaal näitab teile, milline on teie emotsionaalne seis olnud minevikus, eriti teistes eludes, ja õpetab, kuidas võtta vastutust oma tunnete eest. Soodustab positiivseid emotsioone. Opaali kandmine öeldakse lisavat lojaalsust, ustavust ja spontaansust, kuid opaal võib võimendada ka heitlikkust seal, kus see kalduvus on juba olemas. Opaale võib kasutada Maa energiavälja tervendamiseks, parandades tühimikke, andes uut energiat ja stabiliseerides võret.