Obsidiaan käevõru, pael 6€

Käevõru matistatud 7 obsidiaani helmega.
Kivi suurus: 6mm
Käevõru suurus: reguleeritav

MUST OBSIDIAAN on väga võimas ja loov kivi. Maandab hinge -ja vaimseid jõude füüsilisele tasandile, tuues need teadliku tahte juhtumise alla ja muutes võimalikuks vaimsete energiate avaldumise. Must obsidiaan on muutumise ja uuestisünni kivi. Annab inimesele võime iseenda minaga kohtumiseks ning õpetab, et valgusel ja pimedusel või siis headusel ja kurjusel on üks algallikas. Kiirates elujõudu ja soojust, sunnib ta oma kandja kõige sügavamatele alateadlikele hirmudele ja negatiivsetele tunnetele näkku vaatama, et need teadvussesse tõuseksid ja vabaneda saaksid. Obsidiaan paneb tõde rääkima. Suurendab kõiki negatiivseid energiaid, nii et te saate neid täisvõimsuses kogeda ja seejärel vabaks lasta. Selle tervendav mõju läheb tagasi mineviku eludesse ning võib töötada eellaste ja perekonna liinis. See pöörab ümber väe eelmise väärkasutuse ja töötab igal tasandil, õpetades, et väe omamine ei tähenda selle üksnes enesele pidamist, vaid pigem selle kasutamist kõigi hüvanguks. Aga väidetavalt, kes ei ole selleks protsessiks valmis, need seda kivi juba alateadlikult endale ei vali.
Must obsidiaan on kaitsev kivi. Tõukab eemale negatiivsust ja hajutab armastuseta mõtteid. Hõlbustab vanade armastuste vabakslaskmist ja annab tuge muutuste ajal.
Kasutatuna šamanistlikes tseremooniates, mis on kavandatud füüsilisi häireid likvideerima, on mustal obsidiaanil ka prohvetlikud võimed. Kirgas kvarts aitab maandada ja sõnastada seda, mis on nähtavaks saanud.
Kivi eemaldab kehast ja aurast kasutuks muutunud energia, kurbuse, viha ja rahutuse. Obsidiaaniga töötamisega kaasneb tavaliselt sisemise haavatavuse kogemus, sest tuttavast energiast vabanemisel tekib tühjus, mis täitub varsti uue energia ja tarkusega. Obsidiaan koos mäekristalliga kaitseb negatiivsete mõjutuste eest, tasakaalustab emotsionaalseid ülepingeid.
Ravitsemisel tuleb must obsidiaan panna nabale, et maandada vaimset energiat kehasse. Lühikest aega kolmanda silma kohal hoidmisel murrab see läbi vaimsetest barjääridest ja lahustab mentaalse haigusseisundi. Ettevaatlikult käsitsetuna võib see laialipaiskunud energia taas kokku koondada ja toetada emotsionaalset vabakslaskmist.