Müstik Merliniit 15€

Käevõru suurus: 18,5cm
Kivi suurus: 6mm

MÜSTIK MERLINIIT, GABBRO  avardab maailmatunnetust ja nägemist, aitab maailma kogeda südame kaudu. Merliniit on maagiline kivi, mis säilitab jälge šamaanide, alkeemikute, maag-preestrite ja teiste maagiaga tegelejate kombineeritud teadmisest. Hingelisel tasandil on merliniit tasakaalustav kivi, selle kahene värv segab kokku vaimsed ja maised vibratsioonid, avades juurdepääsu vaimsetele ja šamanistlikele maailmadele. Toetab šamaanipraktikaid ja muid maagilisi rituaale, merliniit toob igapäevaellu maagiat ja müstikat. Kergendab Akaši kroonikate lugemist, kergendades rände mineviku- või tulevikueludesse, et omandada taipamist, kuidas elada oma elu tulevikus.
Müstik merliniit saab kasutada minevikuelu tervendamiseks ja selleks, et tuua harmooniat praegusesse ellu. Tasakaalustab yin´i ja yang´i energiaid, teadvust ja alateadvust, intellekti ja intuitsiooni. See on suurepärane kivi, et tuua kokku jumalik naiselikkus ja mehelikkus - jumal ja jumalanna - sulatades ühte nende vaimsed ja maised energiad ning maandades need kehasse või keskkonda. Psühholoogiliselt tugeva energiate puhastajana aitab merliniit ümber programmeerida vaimses ja emotsionaalses eeterjäljendis juurdunud käitumismustreid, tuues kaasa põhjalikke muutusi. Aitab leppida negatiivsete kogemustega ja mõtestada need ümber kasulikeks õppetundideks.
Merliniit on tõhus karmaline tervendaja, aitab kujundada ümber uskumusi ja tõotusi, mis on teile praeguses elus takistuseks.