Must Ahhaat käevõru Hamsa käe sümboliga 15€

Käevõru suurus: u.19,5cm
Matistatud kivide suurus: 8mm
Musta ahhaadiga käevõru on kaunistatud kaitsvat väge andva Hamsa käega.

Must ahhaat on kaitsev ja maandav kivi. Sobib suurepäraselt negatiivse energia eemaldamiseks, mis võib teie positiivseid vibratsioone vähendada. Must ahhaat on võimas kivi negatiivsuse kustutamiseks ja stressi lahustamiseks. See on suurepärane kivi, millega töötada, et pakkuda selgust ning leida õige mõttekäik.
Kui teil on probleeme pühendumise või otsuste tegemisega, annavad musta ahhaadi metafüüsilised omadused teile kindlustunde, et olete pühendunud selgemale isiklikule teele. Musta ahhaadi puhastavad omadused rahustavad ebakõlasid ning soodustada ühtsus-, ühtekuuluvus- ja solidaarsustunnet. Sellel kivil on rahu sügav tähendus, kuna must ahhaat pakub sisemist peegeldust ja arusaama. Must Ahhaat on ühenduse ja suhtlemise kivi.
Ahhaat meelitab su ellu head õnne, seetõttu on must ahhaat ideaalne ka võistlejahingele, kuna toob edu võistlustes.
AHHAATI peetakse tasakaalukiviks, ta loob harmoonia yini ja yangi vahel ning tekitab tasakaalu emotsionaalse, intellektuaalse ja füüsilise tasandi vahel. Vaimses plaanis aitavad ahhaadi energiavõnked vabastada keha ja meele energeetilisest prügist ja ummistustest ning loovad tee uue puhta ja vaba energia voogamiseks. Ahhaadi maalähedus toetab sind raskes olukorras ja kaitseb negatiivse energia eest, hea kodu kaitseks kurja eest.
Võime turgutada armastust teeb ahhaadist ka suhte tervendamise kivi, mis ravitseb sisemisi pingeid ja viha, annab jõudu saada üle südamevalust ja julgust uuesti alustada. Leevendav ja rahustav mõju aitab iseendaga leppida, elavdab headust, pehmust ja rahulikku sisemist kindlust. Sinu enda teadlikkus suureneb ahhaadi mõjul, aga ka ühendus kollektiivse teadlikkusega. Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Selle puhastab mõju on eriti võimas füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Südame kohale paigutatult ravib see emotsionaalseid häireid, mis takistavad armastuse vastuvõtmist. Kõhule asetatult või eliksiirina sissevõetult ergutab ahhaat seedeprotsessi ja leevendab gastriiti. Tervendab silmi, magu emakat, puhastab lümfisüsteemi ja pankreast, tugevdab veresooni ning ravitseb nahahädasid.