Malahhiit 28€

Kivi suurus: 4mm
Käevõru suurus: u.18,5cm

MALAHHIIT
on suurepärane külluse ligimeelitada, mis aitab olla aktiivne ja produktiivne. Seetõttu sobib ta suurepäraselt tööpäeval kandmiseks. Samuti on ta seotud harmoonia ja loovusega, sobides kirjanikele, poeetidele, kunstnikele ja näitlejatele. Muundumise kivina avab ta südame tingimusteta armastusele, innustab riske võtma ja muutusi läbi viima.
Malahhiit soodustab sisemist arengut ja uuenemist ning puhastab sügavaid alateadlikke tundeid, milleni meel ei ulatu. Malahhiit aitab meil iseenesega kohtuda. Teda võib kasutada siis, kui tahetakse vabaneda vanadest mõttemallidest ja piiranguid seadvatest hoiakutest. Ta aitab loobuda vanast, et uus saaks esile kerkida.
Malahhiit on kaitsekivi ning on võimsa puhastava toimega ja aitab vabaneda hirmust, süütundest ning enesepiiramisest. Tundekeha tasandil puhastab ta aura sinna kogunenud negatiivsest energiast.
Vasesisalduse tõttu malahhiit soojendab. Teda kasutatakse reuma, astma, voolmete, hambavalu ja naistehaiguste raviks. Ta imeb endasse valu ja negatiivset energiat ning puhastab rakke. Malahhiidi võib asetada valu leevendamiseks haige koha peale. Ta sobib hästi palaviku, põletike ja venituste raviks. Kaitsekivi, mida soovitatakse muuhulgas rasedatele naistele.
Kui kivi pidevalt füüsiliseks või vaimseks puhastumiseks kasutada, siis ta väsib ning muutub kahvatuks. Malahhiiti on võimalik laadida, kui asetada ta ööpäevaks mäekristalli peale, matta maasse või panna meresoola sisse seisma.