Larimar käevõru

Käevõru suurus: u.18,5cm

LARIMARI sinine värv väljendab kogu universumi teadvust. Uue ajastu vaimne kivi. Toob lapselikku rõõmu ja mänglevust. Tõstab teadlikkust ja harmoniseerib keha. Abistab suhtlemisel inglitega ja teiste maailmadega. Stimuleerib loovust ja tasakaalu.
Larimar kiirgab armastust ja rahu ning süvendab rahulikkust. Larimar viib pingutusteta sügavasse meditatiivsesse seisundisse. Tõstab loomulikul teel teadlikkust ja harmoniseerib keha ning hinge uute vibratsioonidega. See on suurepärane kivi neile, kes otsivad hingekaaslast, ja see hõlbustab minevikuelu suhetest või hingelisest traumast ülesaamist.
Psühholoogiliselt kõrvaldab larimar inimese enese loodud tõkked ja pinged. See lahustab ennasthävitava käitumise, aitab oma elu üle kontrolli kehtestada. See on väga kasulik süütunde leevendamisel ja hirmude kõrvaldamisel. Stressi ja vältimatute muutuste perioodil laseb kivi väljakutsele meelerahuga vastu astuda.
Vaimselt toob larimar rahu ja selgust ning soodustab konstruktiivset mõtlemist. Tervendab südametraumasid ning taastab loomuliku mängurõõmu ja lapseliku energia.
Larimari seostatakse vee elemendi, st. tunnete, alateadvuse, naiselikkuse, puhastumise ja intuitsiooniga.
Südametšakra ja sealt ülespoole. Kurguhaigused, rind, kael, pea, liigesed, ummistunud arterid, valud. Suurepärane kristall rasedatele või värsketele emadele, leevendamaks depressiooni ja stressi.