Kuukivi käevõru 20€

Käevõru pikkus u.18,5cm
Kivi suurus: 4mm

Käevõrud võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

KUUKIVI on nn. uute alguste kivi. Kuukivi on võimas intuitsiooni aktiveerija, naiseliku tarkuse esiletooja. Kuukivi toob alateadvuses oleva teadvusesse ning edendab empaatiat. Soodustab helgeid unenägusid, eriti täiskuu ajal. Kuukivi on traditsiooniliselt kasutatud psüühiliste võimete suurendamiseks ja selgeltnägemise arendamiseks. Kuukivi kõige võimsam mõju avaldub tunnete rahustamises. Kuukivi loetakse ka armastajate kiviks, kuna tema võimuses on lepitada armunute tülid ja kutsuda armastajaid üksteisele lähemale. Võimsa naiselikku armastust turgutava kivina, toob ta värskust ja kirge suhetesse, eriti kui asub magamistoas või ripub Su küljes ehtena. Toob edu armastuses ja toetab inimestevahelist armastavat suhtlemist. Ta on hea abiline ka meestele, kel on raskusi oma emotsioonide väljendamiga.
Kuukivi toob naise jaoks tasakaalu nii hormoonidesse kui emotsioonidesse. Ta õpetab, et tahtmised täituvad siis, kui kuulatakse oma tõelisi tundeid ja südamesoove ning lastakse neil elule oma mõju avaldada. Psühholoogiliselt mõjub kuukivi rahustavalt, kui olukordadele ja emotsionaalsetele mõjuritele reageeritakse liiga ägedalt.
Emotsionaalselt rahustab kuukivi ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab tundeid. Päiksepõimikul asetsedes tõmbab see välja vanad emotsionaalsed mustrid, nii et neid on võimalik mõista ja siis lahustada. Kuukivi toob kaasa sügava emotsionaalse tervenemise ja ravitseb seedekulga ülemiste osade häireid, mis on seotud emotsionaalse stressiga. Stimuleerib viljakust, emadust, kaitseb naistesuguelundeid, on abiks sünnitamisel, leevendab menstruatsioonivaevusi, ka PMS-sündroomi. Kuukivi on seotud ka käbinäärmega ning tasakaalustab hormoonsüsteemi ja tasandab vedelike tasakaalutust.