Krüsokolla käevõru 36€

Kivide suurus: 8mm
Käevõru suurus: u. 19cm

Intensiivne roheline-sinine värv muudab need Peruu krüsokolla käevõrud eriliseks pilgupüüdjaks! Kaks käevõru pole ühesugused – igaüks on nii värvi kui ka joonise poolest individuaalne.

KRÜSOKOLLA on rahulik ja toetav kivi, mis aitab mediteerida ja suhelda. Teie ümbert eemaldab krüsokolla igat liiki negatiivset energiat. Luues suurt sisemist tugevust, võib krüsokolla aidata teil muretsemata leppida olukordadega, mis pidevalt muutuvad. See tuleb kasuks konarlikuks muutunud suhtele, stabiliseerib ja ravitseb mõlemat, nii kodu kui ka inimeste vahelisi suhteid. Krüsokolla rahustab, puhastab, annab kõigile tšakratele uut energiat ning joondab neid jumalikuga. Päikesepõimikutšakrast tõmbab see välja negatiivseid emotsioone, nagu süütunne, ja tühistab hävitava emotsionaalse programmeerituse. Südametšakral ravib see südamevalu ja suurendab armastamisvõimet. Kurgu kohal parandab suhtlemist, kuid aitab teil taibata, millal vaikida. Kolmandal silmal avab krüsokolla psüühilise kujutlusvõime. Psühholoogiliselt tugevdab krüsokolla eneseteadlikkust ja sisemist tasakaalu, sisendab usaldust ning tundlikkust. Suurendab isiklikku väge ja inspireerib loovust. Kivi ületab foobiad, tõmbab välja negatiivsust ja annab motivatsiooni neile, kellel see puudub. Vaimsel tasandil vähendab krüsokolla vaimseid pingeid ja aitab teil säilitada külma verd. See soodustab tõerääkimist ja erapooletust. Emotsionaalselt leevendab krüsokolla süütunnet ja toob kaasa rõõmu.

Krüsokolla ravib artriiti, luuhaigusi, lihasspasme, seedetrakti, haavandeid, verehaigusi ja kopsuprobleeme. Vabastab mürkidest maksa, neerud ja soolestiku. Aitab verre ja kopsude rakustruktuuridesse uut hapniku tuua, andes suuremat kopsu -ja hingamismahtu, ning taastab pankrease, reguleerib insuliinitaset ja parandab verd. Krüsokolla tugevdab lihaseid ja leevendab lihaskrampe. Oma jahutava mõju tõttu tervendab see põletikke, eriti kurgus ja mandlites, alandab vererõhku ja leevendab põletusi. Kivi kergendab artriidivalu, tugevdab kilpnääret ja on kasulik ainevahetusele. Suurepärane kivi naistele, sest aitab premenstruaalsündroomi ja menstruatsioonivalu korral.

Paigutage nahale või kolmandale silmale.