Bamboo Korall käevõru 12€

Kivi suurus: 5mm
Käevõru suurus: u.19cm

Bambuskorall on bambuse kivistunud juur. Bambuskoralli leidub kuivanud merepõhjas, kus bambus kasvas iidsetel aegadel.  See on loodussõbralik alternatiiv Punasele korallile, mis on nüüd üks kaitstavatest koralliliikidest.
KORALLI
 energia on väga emalik ja kaitsev. Hoiab kurja silma eest. Korall sümboliseerib õnne, tagasihoidlikkust ja surematust. Annab oma kandjale elujõudu ja julgust. Motiveerib ja aitab saavutatu püstitatud eesmärke. Tugevdab intuitsiooni ja on hea mälule.Kaitseb lapseootuse ajal nii ema kui last ning kaitseb vastsündinuid ja väikelapsi. Punane korall annab elujõudu ja tarkust. Tõmbab ligi armastust. Soojendab ja mõjub inimese energiakehale puhastavalt ja värskendavalt. Ta sümboliserib armastust, kirge ja seksuaalset veetlust.
Leevendab menstruatsioonivaevusi ja annab naisele raseduse ajal jõudu.
Aitab paraneda emotsionaalsest traumast ning läbi selle aitab leida sisemise rahu. Leevendab hirme ning kaitseb reisil olles. Leevendab peavalu,kurguhaigusi, tugevdab luustikku, soodustab rasestumist.

Korall ei ole mineraal vaid tekib korallpolüüpide poolt eritatavast lubiainest. Merest välja tuues koralli vibratsioonid nõrgenevad justkui vajuks ta unne. Sattudes inimese energiavälja, ta otsekui ärkaks uuesti ellu.
Bamboo Koralli algne värv on kollane valge. Kuna korall kastetakse punasesse värvi omandab see lõpuks punase värvi.