Kiastoliit ja turmaliin 20€

Käevõru pikkus u.18,5cm
Kivide suurus: 6mm
Kiastoliit kivi suurus: 18x18mm


Must turmaliin
  juhib negatiivse energia kehast välja. Ta on nagu kilp, mis kaitseb kahjulike psüühiliste mõjude eest. Heaks kaaslaseks neile, kel tuleb viibida keskkonnas, mis on täis raskeid ja halbu tundeid. Neutraliseerib ja likvideerib negatiivseid emotsioone – viha, armukadetust vms. – ka oma kandja aurast. Kivi õpetab, kuidas hoida hinge sisemist valgust ka kõige pimedamas ümbruskonnas.
Turmaliin loob tasakaalu ja ühendab materiaalse ja vaimse tasandi. Suurendab inimese kiirgust ja valgusjõudu, andes talle suurema tundlikkuse ja mõistmise. Turmaliin on kaitsekivi ja seotud armastusega. Õnn ja võidud armastuses nii meestel kui ka naistel.
KIASTOLIIT ehk ristikivi on võimas kaitsekivi, mis sobib needuste eemaldamiseks ja halbade mõtete tõrjumiseks. See on loov kivi, millel on vägi hajutada negatiivsed mõtteid ja tundeid, Muundab konflikti harmooniaks ja aitab probleeme lahendada ning muutusi esile kutsuda.  Ristikivi muudab konfliktid positiivseks energiaks. Kiastoliit aitab tuua loovalt lahendusi ja vajalike muutustega toime tulla. Vabastab vanadest mustritest ja piirangutest. Kiastoliit maandab, leevendab üksildustunnet ja depressiooni. Ta on küllusekivide energia võimendaja.
Kiastoliit on värav müsteeriumide juurde ja kergendab kehaväliseid rände. Hõlbustab surematuse mõistmist ja uurimist. Seotuna surma ja taassünniga, on see abiks nendele, kes teevad läbi surmajärgset üleminekut. Kiastoliit hajutab illusioone ja rahustab hirme, võimaldades sul tegelikkusele näkku vaadata. Mentaalsel tasandil abistab kiastoliit probleemide lahendamises, tugevdades analüüsivõimeid. Vabastab süütundest. 
Alandab palavikku, peatab verejooksu, ravib podagrat ja reumat. Tugevdab närve.