Kassisilm käevõru 15€

Kivi läbimõõt: ± 6 mm.
Käevõru suurus: u.18,5cm

TREMOLIIT ehk KASSISILM on üks kõrgematest vibratsioonikristallidest ja resoneerib võimsa energiaga. Kassisilmal on maagilised omadused. See on maandav kivi, kuid tugevdab intuitsiooni. Hajutab aurast negatiivset energiat ja annab kaitset. Toob eneseusaldust, õnnetunnet, meelerahu ja head õnne. 
Võimas kolmanda silma tšakra avaja, ühendades sind kõrgemate teadmiste ja tarkustega. Vabastab stressist, ärevusest, depressioonist ja murest. Toob kaasa meelerahu ja aitab raskustega toime tulla. Aktiveerib aju kasutamata ja uuemad osad, need, mis on mõeldud inimarengu järgmisele faasile. On teada, et tremoliidi energia aitab sul avada ajus uusi radu, mis võimaldab juurdepääsu uutele teadmiste valdkonnale.
Tremoliidil on tugevad metafüüsilised omadused, millel on võimas resonants. See loob sügava rahu ja harmoonia.
Tremoliit on suurte teadmiste kivi ja aitab ühendust saada mitmel tasandil. Tremoliit tõmbab inimesi sinu ellu ja aitab sinul hoida kontakti inimestega, kes on kaugel. Aitab tuua visualiseeritut inimese lähedale, kas vaimus või vahel ka füüsilisel kujul. Töötab füüsilisel tasandil, aga ka teistel tasanditel.
Tremoliit tekib kaltsiumi- ja magneesiumirikkate silikaatsete settekivimite kokkupuute metamorfismi tagajärjel ja rohelises kasvaja näol ultramafiinist või magneesiumkarbonaadist pärit kivimitest pärinevad metamorfsed kivid. Tremoliidil on keeruline koostis ja sugulus (solomiit, kaltsiit, aktinoliit, raud-aktinoliit, nefriit, jaad, kõrgetel kuumustel teisendub diopsiidiks).

Aitab taastada kaltsiumi ja magneesiumi puudujääke. Stabiliseerib närvilisust ja värisemist.