Dalmaatsia Jaspis 13€

Käevõru pikkus u.18,5cm
Kivide suurus 8mm

DALMAATSIA JASPIS avab juur- , sakraal- ja maatšakrad, sidudes hinge kehaga ja tuletab meile meelde, et meie hing on praegu maapealsel rännakul. Arvatakse, et kivi suudab hoiatada läheneva ohu eest ja toetab kõigis olukordades enesevalitsuse säilimist.
Dalmaatsia jaspis aitab sul blokeeringud ja barjäärid, mille sa enda kaitseks aastate jooksul ehitanud oled. Samuti aitab dalmaatsia jaspis sul lahti lasta kogunenud vihast ja vajadusest kätte maksta. Ta paneb su ümber hindama kõik olukorrad, milles oled võtnud ohvrirolli ning aitab andestada neile, kes on sulle kunagi liiga teinud. Selle kristalli vibratsioonid aitavad sul näha suuremat pilti, lasta vabaks kõik sind mitte teenivad emotsioonid ning õppida taas usaldama. Sel moel aitab dalmaatsia jaspis sul elus edasi liikuda ning muuhulgas jõuda lähemale ka oma tõelisele elueesmärgile.
Psühholoogilisel tasandil on see kivi ühenduses sinu sisemise lapsega, virgutades sinus mängulisust ja lapselikku rõõmu. On suureks abiks, kui oled depressioonis või kurnatud.
Tänu turmaliinisisaldusele puhastab dalmaatsia kivi kiiresti negatiivsed energiad ja kahjulikud mustrid. Kui sul on kalduvus üle mõelda või liiga keeruliseks ajada, siis aitab kivi sul need mõtted välja lülitada ja füüsilisele tasandile jääda. 
Dalmaatsia kivi soodustab truudust ja tasakaalustab emotsioone.