Aventuriin ja Kabamba Jaspis 15€

Käevõru pikkus u.18,5cm
Kivide suurus 8mm
Ristikuleht kui õnne sümbol - Neljalehelist ristikut on alati peetud õnne sümboliks, mis väidetavalt toob selle kandjale palju rõõmu ja õnnistusi.

AVENTURIIN on väga võimas jõukuse kivi . See on juhtide kivi, arendab liidriomadusi, annab enesekindlust ja sihikindlust ning toetab otsuste tegemisel ja vastutuse kandmisel. Kutsub ligi materiaalset jõukust ja suurendab jõukust.
Roheline aventuriin on oma olemuselt sobiv kivi südamekeskuse aktiveerimiseks, et saaksid elada lähtudes oma südamest ja kaastundest kõige elava vastu – see aga toob armastuse ja rõõmu ja õnnetunde. Aventuriin aitab teravada oma tajusid ning suurendada loovust. Peale emotsionaalseid üleelamisi aitab hästi draamadest taastuda, leevendab ka viha ja ärritust. Füüsiliselt soodustab aventuriin head enesetunnet. Tasakaalustab naiselikku ja mehelikku energiat ning soodustab südame uuenemist.
Vaimselt toetab aventuriin südametšakrat, kaitstes südame energiat psüühilise vampiirluse eest.
Aitab ka elektromagneetilise kiirguste vastu.
KAMBABA JASPIS on võimas kaitsekivi, pakudes kaitset nii tavamaailmas kui astraaltasandil rändajatele. Maandav kivi, mis sobib hästi tervendamiseks. Kambaba jaspis rahustab meelt ja võimendab rahutunnet, vähendab hirmusid, tõstab eneseusaldust, inspireerib ja julgustab, aitab saada ühenduse sisemise tarkusega ning parandab suhteid teiste inimestega. On ka suurepärane abivahend aurade nägemiseks ja interpreteerimiseks ning aitab saada ühendust Akašhi kroonikatega.  On hea ka rahavoogude võimendamisel. Võimendab karjääri ja edukust.
Füüsilise keha tasandil aitab kambaba jaspis kehal vitamiine ja mineraale omastada ning toetab keha mürkidest vabanemist.  Energeetiliselt mõjub toniseerivana pikemast haigusest tervenejatele, tugevdab immuunsüsteemi ning toetab rakkude taastumisprotsessi.