Ahhaat ja Inklusioonkvarts käevõru 18€

Kivide suurus: 8mm
Käevõru suurus: u.18.5cm
Kogu kvartsi valik ühes käevõrus, mida täiendab ahhaat ja karneool.

Inklusioonkvartsi (lodoliiti) tuntakse ka šamaanikivina. Šamaanid hindavad seda kivi kui kaaslast oma sisemistel rännakutel. Väidetavalt aitab kivi sul enda kohta selgust saada. Šamaanid kasutavad seda kvartsi, et aidata inimesel endasse sügavale minna ja lõpuks avastada oma tõelise tuuma sügavused. Lodoliit toob kõik peidus pinnale ja vabastab valguse kätte.
Lodoliit sisaldab iidseid teadmisi ja on tööriist meie eelmiste eludega ühenduse loomiseks. Need varasemad kogemused sisaldavad teadmisi ja õppetunde meist endist, mida saab kasutada olevikus kasvamiseks. See kvarts võimendab sees olevaid maandavaid elemente ja aitab teie teadvust avardada, võimaldades teie hingel läbi sügava meditatsioonitöö tõusta. See protsess aitab teil uuesti ette kujutada, kes te olete ja tee, millel te praegu olete. Hakkavad kerkima sisemised küsimused selle kohta, kas teie praegused ambitsioonid on teie hinge soovidele ehtsad ja autentsed. Need eelmiste elude meenutamise kogemused annavad väga vajaliku selguse teie hinge varasemate otsingute kohta siin Maal.
Inklusioonid on sageli nagu väikesed suletud maagilised maailmad, nagu see. Lodoliit on kvarts, mis sisaldab kloriitirühma. Need on pildid, mida “maalib” loodus.
AHHAATI peetakse tasakaalukiviks, ta loob harmoonia yini ja yangi vahel ning tekitab tasakaalu emotsionaalse, intellektuaalse ja füüsilise tasandi vahel. Vaimses plaanis aitavad ahhaadi energiavõnked vabastada keha ja meele energeetilisest prügist ja ummistustest ning loovad tee uue puhta ja vaba energia voogamiseks. Ahhaadi maalähedus toetab sind raskes olukorras ja kaitseb negatiivse energia eest, hea kodu kaitseks kurja eest.
Võime turgutada armastust teeb ahhaadist ka suhte tervendamise kivi, mis ravitseb sisemisi pingeid ja viha, annab jõudu saada üle südamevalust ja julgust uuesti alustada. Leevendav ja rahustav mõju aitab iseendaga leppida, elavdab headust, pehmust ja rahulikku sisemist kindlust. Sinu enda teadlikkus suureneb ahhaadi mõjul, aga ka ühendus kollektiivse teadlikkusega. Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Selle puhastab mõju on eriti võimas füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Tervendab silmi, magu emakat, puhastab lümfisüsteemi ja pankreast, tugevdab veresooni ning ravitseb nahahädasid.
Nimi ahhaat pärineb tõenäoliselt selle esimesest avastamiskohast, Achatesi jõest Sitsiilias. Seal mainisid kreeklased seda kirjalikult juba ammu enne Kristust. Ahhaati tunti ka Vana-Egiptuses – sellest lõigati ihaldatud skarabeused. Vana-Roomas uskusid jõukad kodanikud, et ahhaadi viilud toovad neile võimu ja rikkust. Keskajal arvati isegi, et see vääriskivi võib muuta selle kandja nähtamatuks.
Päritolu: Ahhaat kuulub oksiidide mineraalide klassi. Ahhaat tekib peamiselt hüdrotermilistes tingimustes temperatuuril 100–200 °C, enamasti vulkaanilise kivimi õõnsustes ja gaasimullides või settekivimite pragudes. Kui ränidioksiid aeglaselt tahkub ja kuivab, ladestub kvartskiht kvartsikihi haaval (rütmiline kristalliseerumine), mis toob kaasa laias valikus ahhaadi mustreid ja jooniseid.