Türkiis, pärl ja topaas Hõbe kaelakee

Koljee pikkus: u.50cm, pikendatav

TÜRKIIS on kõige tõhusam tervendaja, mis annab tröösti vaimule ja heaolu kehale. Türkiis on kaitsev kivi ja seda on kasutatud amulettide jaoks igiammustest aegadest alates. Usutakse, et see muudab värvi, hoiatamaks truudusetuse eest. Türkiis edendab vaimset häälestumist ning soosib suhtlemist füüsilise ja vaimse maailmaga. Kolmandale silmale paigutatuna võimendab see intuitsiooni ja meditatsiooni. Kurgutšakral vabastab see vanadest tõotustest, keeldudest ja piirangutest ning lubab hingel veel kord esile tulla. Kivi uurib möödunud elusid ja näitab, kuidas kulgeb teie saatuse loomine ja kuidas see sõltub sellest, mida te igal hetkel teete.
Türkiis on puhastav kivi. Hajutab negatiivset negatiivset energiat ja puhastab elektromagnetilist sudu, andes kaitset keskkonnasaaste eest. Tasakaalustab ja joondab kõik tšakrad peenkehadega ja häälestab füüsilist tasandit vaimsele. Traditsioonilises mõtlemises ühendab türkiis maa ja taeva, tuues kokku mees- ja naisenergiad. Kivi on empaatiline ja tasakaalustav. Eneseteostusele kaasaaitajana annab see tuge loomeprobleemide lahendamisel ja rahustab avaliku esinemise puhul närve. Psühholoogiliselt on türkiis tugevdav kivi. Kõrvaldab märterlikku käitumist ja enesesabotaaži. Vaimselt annab törkiis sisemist rahu, jäädes ikkagi valvsaks, ja abistab loovat väljendumist. Emotsionaalselt stabiliseerib türkiis meeleolumuutusi ja toob meelerahu. Ergutab romantilist armastust. Füüsilisel tasandil on türkiis oivaline kivi kurnatuse, depressiooni või paanikahoogude leevendamiseks. Üks selle funktsioone on kaitsta inimest väliste mõjude või atmosfääris leiduvate saasteainete eest. Türkiis tugevdab keha meridiaane ja energiavälju. Tugevdab füüsilist ja psüühilist immuunsüsteemi ning taastab kudesid, toetab toitainete omastamist, leevendab saastumise ja viirusnakkuste mõju ning tervendab kogu keha, eriti silmi, kaasa arvatud käed. Vähendab liighappesust ning on kasulik podagra, reuma ja mao ravitsemisel. Kivil on põletikuvastane toime ning eemaldab mürke, leevendab spasme ja valu.

TOPAAS on leebe ja kaastundlik kivi, mis suunab energia sinna, kus seda kõige rohkem vaja on. Rahustab, tervendab, ergastab, laeb, annab uut motivatsiooni ja joondab keha meridiaanid. Topaas edendab tõde ja andestamist. Aitab heita rajale valgust, valgustab sihte ja äratab sisemised ressursid. Kristall toob universumist kaasa usaldust, mis võimaldab teil pige "olla" kui "teha". See kõrvaldab kahtluse ja ebakindluse. Topaasi vibreeriv energia annab rõõmu, heldekäelisust, küllust ja head tervist. Seda on traditsiooniliselt tuntud armastuse ja rikkuse kivina, mis aitab edukalt sihile jõuda. Toetab kinnitusi ja ilmutusi ning visualisatsiooni. Väidetavalt on topaasikristalli tahkudel ja tippudel nii positiivset kui negatiivset energiat, mille kaudu saab fokuseerida universumile esitatava palve, et seda siis Maa tasandil ilmutada.
Suurepärase aura puhastaja ja lõõgastajana vabastab topaas pinged igal tasandil ja võib kiirendada vaimset arengut seal, kus ta on vaeva näinud. Psühholoogiliselt aitab topaas teil oma sisemisi rikkusi avastada. Tekitab eneseusaldust ja inimarmastust, soovi jagada oma rikkusi ja levitada päikesepaistet kõikjale ümberringi. Negatiivsus ei jää rõõmsameelse topaasi juures ellu. Kivi edendab avatust ja ausust, eneseteostust ming tungivat soovi arendada sisemist tarkust.
Vaimselt abistab topaas probleemide lahendamisel ja on eriti kasulik nendele, kes tegelevad kunstiga. Aitab teil teadlikuks saada mõjust, mis teil on, ning teadmistest, mida olete omandanud raske töö ja elukogemustega. Sel kivil on võime näha nii suuremat pilti kui ka tillukesi detaile, tunda ära, kuidas need on vastastikku seotud. Topaas annab tuge ideede väljendamisel ja jagab nutikust. Topaas on oivaline emotsionaalne tugi - see stabiliseerib emotsioone ja muudab teid vastuvõtlikuks igast allikast tulevale armastusele.  

PÄRLI puhtad energiad mõjuvad hästi viljakusele, toetavad harmoonilisi suhteid oma lähedastega ja loovad romantikat. Toetab lapse kasvamist emaüsas ja tema sündi. Pärl on eelkõige naiselikkuse, naiseliku veetluse ja ilu sümbol. Pärl laseb vabalt voolata su naiselikkusel, tunnetel ja mõtetel. Suurendab su tajude tundlikkust, sensitiivsust ja tahtejõudu. Pärli energiad aitavad tuua mõtteselgust, suuremat keskendumisvõimet ja tasakaalustavad emotsioone. On sulle toeks ka kurbusehetkedel. Annab sulle teadmist, et muutused on elu üks vajalik osa ning muutused on alati positiivsed, sest nad muudavad meid targemaks ja küpsemaks. Valgustumise ja puhtuse sümbolina aitab pärl avardada vaimset maailmataju ja sisemist teadlikkust. Abistab kontakti loomisel iseendaga ja valgusmaailma heade olenditega nagu teejuhid, peainglid, haldjad ja teised. Pärl on ka hea toetaja mediteerimisel. Pärl aitab kaasa, et täituksid su südamesoovid, toob su ellu head õnne ja küllust. Pärl toob kaitsva kivina ellu mere tervendavat energiat, leevendab stressi ja aitab lõdvestuda, rahustab emotsioone ja võimendab intuitsioone ning kujutlusvõimet. Aitab hirmude vastu ja kaitseb negatiivsuse eest.