Safiir kee 165€

Kee pikkus: 45cm
Selle safiirist kaelakee kivid on keermestatud ehk kõige väiksemad kivid (ca 2,8mm läbimõõduga) on äärtes ja kõige paksemad ja suurimad kivid (ca 2,3 x 4,5mm) on keskel.

SAFIIRI tuntakse kui tarkuse kivi. Keskendab ja rahustab meelt, vabastades soovimatud mõtted ning vaimse pinge. Tuues meelerahu, joondab safiir füüsilise, vaimse ja hingelise tasandi ning taastab tasakaalu kehas. Safiir vabastab depressiooni ja vaimse segaduse ning toetab kontsentratsiooni. Kivi toob õitsengut ja tõmbab ligi igat liiki ande. Sinine Safiir on vaimse tõe otsingu kivi, mida traditsiooniliselt seostatakse armastuse ja puhtusega. Kivi on äärmiselt tõhus tšakrate tervendaja. See rahustav kivi aitab teil püsida vaimsel teel ja seda kasutatakse sageli šamaanitseremooniates, et muundada negatiivseid energiaid. Safiir avab ja ravib kurgutšakrat ja kilpnääret ning hõlbustab eneseväljendust ja oma tõe rääkimist.
Safiir rahustab liiga aktiivseid organsüsteeme ja reguleerib näärmeid. Rvitseb silmi, kõrvaldades ebapuhtused ja stressi. Mõjub hästi verehaiguste puhul ja leevendab liigset veritsemist, tugevdab veresooni ja parandab nende elastsust.