Küaniit kaelakee 

Kee pikkus: 40cm, pikendatav

SININE KÜANIIT on oivaline häälestumise ja meditatsiooni kivi. On väga rahustav ja võimas ülekandja ning kõrge sagedusega energiate võimendaja, mis stimuleerib psüühilisi võimeid ja intuitsiooni. Oma võimega häälestuda põhjustasandile võib see kivi aidata vaimsel energial avalduda mõtte kaudu. See kristall ühendub vaimsete juhtidega ja sisendab kaastunnet. Maandades vaimseid vibratsioone, toetab küaniit vaimset terviklikkust ja küpsemist. Kergendab unenägude meenutamist ja soodustab tervendavaid unenägusid. Küaniit joondab hetkega tšakraid ja energiakeha, puhastab energiakanaleid ja -meridiaane. Taastab füüsilise keha ja selle elundite energia. Tervendamisel stabiliseerib see pärast selgendamist ja transformatsiooni biomagnetvälja. Küaniiti ei ole vaja puhastada, kuna ta ei säilita negatiivset energiat.

Psühholoogiliselt julgustab küaniit välja ütlema oma tõde, kõrvaldades hirmud ja blokaadid. Kurgutšakrat avades julgustab see eneseväljendust ja suhtlemist. Tungib läbi võhiklikkuse ning avab uue vaimse ja psühholoogilise tõe. Küaniit hajutab kiirelt segaduse ning kõrvaldab blokaade, illusioone, viha, frustratsiooni ja stressi. Suurendab loogilise ja selge mõtlemise võimet, ergutab kõrgemat meelt ja ühendub põhjusliku tasandiga.

Vaimselt aitab küaniit lahti saada pimeda saatuse või halastamatu karma ideest. Näitab osa, mida inimese mina mängib põhjuste loomises, ja abinõusid, mida on vaja mineviku tasakaalustamiseks. Küaniit hõlbustab tõusuprotsessi, tõmmates valguskeha alla füüsilisse maailma, ning ühendab kõrgema meele kõrgeimate sagedustega.

Sinine küaniit tugevdab häält ja ravib kurku ning kõri. Kasulik esinejatele ja oraatoritele. Tervendab lihaste haigusi, palavikke, urogenitaalsüsteemi, kilpnääret, neerupealseid ja aju. Loodusliku valuleevendina alandab vererõhku ja ravib infektsioone. Vabastab liigsest kaalust, toetab väikeaju ja keha motoorseid reaktsioone. Küaniit aitab tasakaalustada yin-yang energiat. Paigutage tervendamist vajavale kohale, eriti naba ja südame vahele.