Sinine Kaltsedon kõrvarõngad 15€

925 hõbe
Kivi suurus 6mm

SININE KALTSEDON on loovuse kivi. Avab meele uutele ideedele ja aitab uusi olukordi vastu võtta. Harmoniseerib meelt, keha, tundeid ja vaimu. Sisendades heatahtlikkust ja suuremeelsust, kõrvaldab kaltsedon vaenulikkuse ning muundab melanhoonia rõõmuks. Kivi neelab negatiivset energiat ja hajutab seda, et takistada selle edasist ülekandumist. Sinine kaltsedon annab vaimset paindlikkust ja sõnalist osavust, suurendades kuulamis -ja suhtlusoskust. Stimuleerib võimet õppida teisi keeli ja parandab mälu. Kivi teeb südame kergeks ja annab võime optimistlikult tulevikku vaaadata. Parandab enesest arusaamist. Seda kivi kasutati traditsiooniliselt ilmamaagias ja ilmamuutustega seotud haigussümptomite puhul.
Psühholoogiliselt vähendab eneses kahtlemist ja hõlbustab konstruktiivset sisemist mõtisklust. Soodustab avatust ja innukust, neelab ja hajutab negatiivseid mõtteid, emotsioone ning halbu unenägusid.  

Füüsilisel tasandil aitab sinine kaltsedon kaasa limaskestade taastumisele ja leevendab ilmatundlikkusest või õhurõhust põhjustatud haigusseisundeid. Sinine kaltsedon tugevdab immuunsüsteemi. See ergutab lümfiringet ja vähendab turseid, kivil on põletikuvastane toime ning see alandab kehatemperatuuri ja vererõhku. Kaltsedon on võimas puhastaja, kaasa arvatud lahtiste haavade puhul. Ravib kopse ja puhastab hingamissüsteemi suitsetamise mõjust.