Paua hõbe kõrvarõngad 45€

Kaal: 4,81g
Mõõdud:  u.36 x 18 mm
Hõbe 925
Uus-Meremaa karpidel leiduv pärlmutter. Paua toob endaga rahu ,ilu, kaastunnet ja armastust. Hea kanda rasketes emotsionaalsetes olukordades. Rahustab närve, aitab õrnalt avada psüühilisi ja intuitiivseid võimeid. Kasuta, kui vajad juhendamist suhetes. Koostöö, pühendumine, kompromiss ja kommunikatsioon, mis viivad harmoonia ja tasakaaluni. Ideaalne kingitus neile, kes üle elanud mingi raske trauma.
Paua puhas õrn energia mõjub hästi viljakusele ja toetab harmoonilisi suhteid lähedastega. Merekarp ergutab sind lubama enda naiselikel tunnetel ja mõtetel vabalt voolata, soodustades samas märkama ilu ja rahu su ümber. Muudab tajusid teravamaks ja keskendumisvõimet suuremaks. Suureks toeks on merekarp ka kurbusehetkedel, sest kinnitavab oma olemusega seda, kuidas muutused on elus üks vajalik ja imeline osa.
Soodustab seedimist ja leevendab menstruatsioonivaevuseid, suurendab fertiilsus. Mõjub hästi hüpertoonia, hingamiselundite vaevuste ja diabeedi puhul. Leevendab närvipinget ja kõrget vererõhku.