Granaat kõrvarõngad 48€

Kaal: 5,37g
Hõbe 830
Kivi mõõdud: 1,2x1cm, üldpikkus: u.4,9cm

GRANAAT on võimas energiat andev ja taastav kivi. Puhastab tšakraid ja annab neile uut energiat. Annab uut elujõudu, vabastab kõrvalistest ainetest ja tasakaalustab energiat, tuues vastavalt vajadusele kaasa kas meelerahu või kire. Öeldakse, et granaat on võimeline hoiatama läheneva ohu eest ja vanasti kanti seda kui talismani. Granaat on kivi, mida leidub peaaegu kõige rohkem. Sel on mitmeid erimeid vastavalt mineraalsele koostisele, millest igaühel on lisaks üldistele omadustele veel omadusi.
Granaat inspireerib armastust ja ustavust. Tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla. Punane granaat stimuleerib iseäranis kundalini energia tõusu ja on abiks potentsiprobleemide puhul. See on enesele kohustuste võtmise kivi.

Granaati on hea omada kriisiolukordades. On iseäranis abiks situatsioonides, kust ei paista olevat väljapääsuteed, või kui elu on tükkideks purunenud või traumeeriv. Tugevdab, aktiveerib ja toetab ellujäämisinstinkti, tuues julgust ja lootust näivalt lootusetutesse olukordadesse. Granaadi mõjul muutub kriis väljakutseks. See edendab ka vastastikust abistamist rasketel aegadel.
Granaadil on tugev side ajuripatsiga ning see võib stimuleerida avaramat teadlikkust ja endiste elude meenutamist. Granaat aktiveerib teisi kristalle ja võimendab nende mõju. Puhastab tšakraid negatiivsest energiast. Kandilised lihvitud kivid arvatakse toovat edu äris.
Psühholoogiliselt tervendab granaat teie enese ja teiste inimeste tajumist. Lahustab sügavalt sissejuurdunud käitumismustrid, mis pole enam vajalikud, ning ületab hõlpsasti vastupanu või isetekitatud alateadliku sabotaazi. Vaimselt aitab granaat kasutud või vanad ja oma aja ära elanud ideed vabaks lasta. Emotsionaalselt kõrvaldab granaat keelud ja tabud. Avab südame ja annab eneseusaldust.
Granaat taastab keha ja ergutab ainevahetust. Tervendab lülisamba -ja rakukahjustusi. puhastab ja annab uut energiat verele, kopsudele ja südamele ning taastab DNA. Soodustab mineraalide ja vitamiinide omastamist.
Pange kivi nahal tervendamist vajavale kohale. Möödunud elu meenutamiseks asetage see kolmandale silmale.