Metatroni ripats 28€

Mõõdud: u.2,7x2cm
Materjal: sterling hõbe 925

Metrotroni kuubik on osa sakraalsest geomeetriast ja seda peetakse kõrgeima vibratsioonienergia sümboliks, samuti loomismustriks. See on integreeritud Elulillega ja muutub nähtavaks alles siis, kui Eluseemne ringide keskpunktid on ühendatud. Elulill on väidetavalt loomise energia naiselik aspekt, samas kui Metatron esindab mehelikku aspekti. Metatrooniline energia aktiveerib kogu olemise algse korra, mõjub tasakaalustavalt ja võimaldab ammutada uut jõudu.
Metatron istub väidetavalt Jumala trooni paremal küljel. Ta on Jumala nähtav ilming, Jumala hääl, kõrge olevus, mis seisab jumalike sfääride üheteadvuse ja loomingu avaldumise vahel. Ta valvab meie kõrgeimat ainelist valguskeha, mis on määratud 8. ja 9. tšakrale. Erinevalt enamikust inglitest oli Metatron algselt inimprohvet.
Eriti tänapäeval pideva energia suurenemise ja sellega seotud varjuosade töötlemise ajal tuleb Metatron tugevamalt tagasi meie teadvusse. Ta on künnise valvur, kes laseb meisse voolata ainult nii palju valgust, kui jõuame ja lahustub ainult nii palju varjuosasid, kui suudame hakkama saada.