Suur seleniidi kampaania poes!

Kõik seleniidist tooted 20% odavamad terve nädala jooksul 02-07.07.18. Kuniks kaupa jätkub!

Allika perel on rõõm välja kuulutada nädalakristalliks suurepärane ja võimas seleniit, mille puhul on absoluutselt kõik seleniidist tooted poes 20% hinnast alla. Kampaania kestab 2. juulist kuni 7. juulini 2018, ja kuniks kaupa jätkub!

Meil on teile pakkuda seleniidist lampe, torne, küünlajalgu, kuule, tippe, vardaid, südameid, munasid, inglikujusid, kõrberoose, lihvitud trummelkive, lihvimata kive, lapikuid teraapiakive, ehteid ja palju muud.

Haara härjal sarvist ja saa niigi odavatest hindadest veel 20% alla terve selle nädala jooksul!

Milleks on seleniiti hea omada? Tema ülikõrge vibratsioon on uuema aja kividest üks võimsamaid ja tervendavamaid. Vibreerides tugevalt on seleniit ise samal ajal leebelt rahustava, kaitsva ja puhastava mõjuga nii sellega tegelejale kui ka keskkonnale kus ta parasjagu on. Seleniit annab ühenduse inglite energiaga ja tekitab tingimusteta armastusvõimet.

Seleniiditornid, lambid, tipud ja eriti küünlajalad (tuli omakorda suurendab mõju) tekitavad ruumis rahuliku ja positiivse atmosfääri. Hoides seleniiti magamistoas laseb ta kogeda helgeid ja rahulikke unenägusid. Hea on teda panna ka voodi lähedusse, või igasse toa nurka, tekitades täieliku kaitse ja rahutunde nii kodus kui ka näiteks tööl.

Seleniit avab oma võimsusega väga kiiresti nii südametšakra, kroontšakra kui ka kõrgema kroontšakra, ja on imeline abimees mediteerimisel, inglite ja kõrgema vibratsiooniga olendite energiatega ühendusse astumisel. Ta loob momentaalse sideme sinu kõrgema minaga ja on eriti suur abiline stressi, pettumuse, hirmu, süü või vihatunde leevendamisel.

Kampaania kestab ainult selle nädala jooksul esmaspäevast laupäevani. Oleme avatud tööpäevadel kell 10-19 ja laupäeval 10-17 aadressil Pärnu mnt. 25. Kohtumiseni varsti Allikas :)

Eelmine
Oleme kolinud!
Järgmine
Dr. Ohhira tooted -15% alatest 02.07-02.08.18

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again:
Eesti keeles