Labradoriit TAHULINE pendel

Mõõdud kesmiselt: 3,5x1,6cm
Pendleid saab kasutada mitmel otstarbel, nii veesoonte, kadunud asjade kui ka kadunud inimeste otsimisel. Neid kasutatakse ka tervendamisel, reikis ning ennustamisel. 

LABRADORIIT  pendel on väga hea ennustamisvahend, kuna tegu on väga tugeva müstika kristalliga. Sügavsinise värvidemänguga labradoriit on valgusetooja. Tõstab teadlikkust ja ühendab universaalsete energiatega. Labradoriit kallutab aurast kõrvale soovimatuid energiaid ja takistab energia lekkimist. Teraapia kestel moodustab see tõkke negatiivsetele energiatele. Võib viia teid teise maailma või teistesse eludesse. Esoteerilise teadmise kivina kergendab pühendunult müstikaga tegelemist. Labradoriit joondab füüsilise ja energiakeha ning avab juurdepääsu vaimse eesmärgini. Tõstab teadlikust ja maandab vaimseid energiaid füüsilisse kehasse. Kivi stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid, kaasa arvatud nn. õige ajastamise kunsti, mis toob sõnumeid alateadvusest pinnale ja hõlbustab nende mõistmist.

Psühholoogiliselt surub labradoriit maha hirmud ja ebakindluse ning psüühilise hämu eelmistest pettumustest, ka need, mida on kogetud eelmistes eludes. Tugevdab usku iseendasse ja usaldust universumi vastu. Eemaldab teiste inimeste projektsioonid ning aurasse haakunud mõttevormid.

Labradoriit rahustab üliaktiivset meelt ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Analüüsi ja ratsionaalsust tasakaalustab intuitsioon. Labradoriit toetab sisevaatlust ja sisekaemust. Sünteesides intellektuaalset mõtet intuitiivse tarkusega, on see oivaline illusioonide hajutaja, tungides asja juurteni ning näidates mõtete ja tegude taga olevat tõelist kavatsust. See kivi toob üles allasurutud mälestused minevikust. Labradoriit on toetav kaaslane muutustes, andes tugevust ja visadust. Muundumise kivina valmistab see keha ja hinge ette tõusuprotsessideks.