Elulille motiiviga alus klaasist


Diameeter: 9cm
Kuld 23,8 karaat - kuld põletati klaasi 600 ° C juures - toetab immuunsüsteemi.
Elulille motiiviga kuuenurkne klaasist alus dekoratsiooniks või ka esemte laadimiseks.
ELULILLE sümbol esineb kõigis maailma tähtsamates religioonides. Seda võib leida Jaapanis, Liibanonis, Indias, Marrakechis, Hollandis, Austrias, Israelis ja mujal. Arvatakse, et elulill sisaldab aja ja ruumi põhielemente. Elulille sümbol sisaldab ka paljusid teisi sümboleid nagu eluseeme, Metratoni kuubik, Kabalistlik elu puu. Usutakse, et elulille sümbol on kõigi universumi saladuste võtmeks, sest sisaldab palju infot kõigi elus olendite kohta. Elulille sümbolit kasutatakse keskendumiseks nii õppimisel kui mediteerimisel. Elulill aitab reaalsust näha sellisena nagu see on ning vabaneda sügavatest hirmudest.
Püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses.
Elulille sümbolit võib leida kõikjalt üle maailma. Koosnedes omavahel läbipõimuvatest võrdse läbimõõduga ringidest, on Elulill unikaalne kujund ka pühas geomeetrias. Elulill on ka määratu kosmiline raamatukogu, millesse on talletanud kõikide olendite eluraamatud ja kogu multiversumi ajalugu.  

TC klaasnõude valmistamiseks kasutatav klaas on umbes 40% ränidioksiidliiva, mis on teadaolevalt väga energiline keskkond. TC klaasnõude klaas on täiesti plii- või muude raskmetallivaba.