Tšakra küünal - Südametšakra/Anahata 1.70€

Mõõdud: 4.5x4cm
Põlemisaeg: 14-16 tundi.
Materjal: Steariin - 100% taimne palmivaha säästvast põllumajandusest
Õiglase kaubanduse (WFTO) sertifikaat
Lõhnastatud eeterlike õlidega: lavendel, apelsin, mandariin

ARMASTUSE KESKUS
Südametšakra ülesanne:
Südametšakras asub tšakrasüsteemi kese. Siin toimub esteetiliste impulsside (muusika, kunsti) tõlgendamine tunneteks ja emotsioonideks. Võime armastada vabalt ja ilma hirmudeta. Negatiivsed tunded neutraliseeritakse. Tervenemine saavutatakse läbi iseenda vastuvõtmise sellisena nagu oled. Enese siiras armastamine ja aksepteerimine. Seda tšakrat iseloomustab südame, armastuse, kaastunde, siira osavõtlikkuse, isetuse, pühendumise ja tervenemise arenemine.
Harmoonia: tingimusteta armastus, harmoonia, tervenemine, kaastunne, empaatiavõime, halastus, arusaamine, elutarkus, vastutab armastuse ja pereõnne eest, õrnus, soojus, hoolivus, paindlikkus, siin tajume ilu looduses. Südames muudetakse kunst, muusika, luule, kujundid, sõnad, helid tunneteks. Igatsus sügava, intiimse kontakti, üksolemise, kooskõla ja armastuse järele, terviklikkuse energia kiirgamine, elu, suhete, kogemuste tolereerimine armastuseprisma läbi, andmisrõõm, ülendatuse ja üksolemise tunne, avatus.
Disharmoonia: Väljendatud armastus ei ole siiras, kuna andmise eest oodatakse vastutasu – seda nimetatakse tingimustega armastuseks. Ülemäärane sõbralikkus ja abivalmidus e. armastuse teenimine. Ei suuda anda või vastu võtta armastust, õrnus ja pehmus tekitavad kohmetust, tõrjumisest tulenev haavumine, ei julge end teistele avada, sellest tulenev kesta pugemine, kurbus ja õnnetu olemine, tahe jagada oma armastust, aga hirm tõrjumise ja valu ees teeb võimatuks sobiva viisi leidmise. Tulemuseks on suletus, ülbus, teesklus, ahnus, kõrkus, ükskõiksus, külmus, südametus.
Blokeerunud südametšakra haigused: frigiidsus – ei talu puudutusi, allergiad, astma, probleemid nahaga, südame- ja kopsuhaigused, laienenud rindkere, mis viitab sisemisele soomusrüüle ja kaitsele rünnakute ja valu vastu, depressioonid.
Küünla süütamine
Paljudes meie maailma traditsioonides tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem kui sõnad suudavad öelda; see kõik on seotud tänulikkusega. Juba ammustest aegadest on inimene süüdanud küünlaid pühades kohtades. Võib-olla soovite oma päeva alustada või lõpetada selle lihtsa rituaaliga - küünla süütamisega, pöörates tähelepanu endale ja teistele.