Tšakra küünal - Sakraaltšakra/ Svadhisthana 1.70€

Mõõdud: 4.5x4cm
Põlemisaeg: 14-16 tundi.
Materjal: Steariin - 100% taimne palmivaha säästvast põllumajandusest
Õiglase kaubanduse (WFTO) sertifikaat
Lõhnastatud eeterlike õlidega: seeder, kuusk, rosmariin

SAKRAALTŠAKRA e. SEKSUAALTŠAKRA

Sakraaltšakra ülesanne:  seksuaalenergia keskus, loomingulised, puhtad ja ehtsad tunded. Siin kombineerub mehelik seksuaalsus naiseliku seksuaalsusega. Tunded ja emotsioonid voolavad vabalt, reguleerides suhteid nii armastuse kui ka sõpruse aspektist. Tasakaalustab tunnete ja emotsioonide vabalt andmist ja vastuvõtmist. Ürgsed tunded, mis voolavad koos eluga. Läbi sakraaltšakra käib naudingu, rõõmu ja õnne kogemine. 

Harmoonia: avatud, sõbralik ja lahke inimene, kellel ei ole probleeme oma tunnete ja emotsioonide jagamisega ja väljanäitamisega. Eluga õnnelikult kooskõlas. Sensuaalsus, erootilisus, intiimsus, loovus, loomisrõõm, austus ja vaimustus elu suhtes, head suhted raha ja inimestega, läbisaamine teistega – enda avamine teistele eriti vastassugupoolele, tunded on ehtsad ja moonutamata, teod on loovad ja loomingulised, lähedussuhte julgus ja loomulikkus, enesekindlus, selge mõistus, omakasupüüdmatus, heatahtlikkus. Elujõu edendamine. Kui tšakra toimib harmooniliselt tunned, kuidas loov eluenergia sinu kehast, hingest ja vaimust läbi voogab. Tunned end oma kehas väga hästi.

Disharmoonia: ebakindel ja ebastabiilne seksuaalsetes ja emotsionaalsetes ja tunneteküsimustes. Ei suuda tundeid väljendada. Loomulike vajaduste mahasurumine. Lähedusekartus, kinnine ja suletud teistele, intiimsuse ja seksuaalsuse pärsitus, külmus, eitus ja tõrjumine – vastikus või liigne huvi seksi suhtes, materiaalsus ja pinnapealsus – mõnu, peod, seks, puhkus, ropendamine, madal enesehinnang, kriitilisus nii enda kui teiste suhtes, truudusetus, ei suuda elu imetleda, loomuliku energiavahetuse puudus mehe ja naise vahel – julge silmside, naeratamise, kallistamise, hea sõna, intiimsuse, läheduse andmise ja vastuvõtmise kartus.

Negatiivsed tunded: murelik, vihane, hirmunud, kuri, õnnetu, raevunud, ängistuses, ärev, närviline, kurb, nukker, süüdi tundev, armukade, solvunud, pettunud, rahutu, üksildane, ebaoluline, kõrvalejäetud, allasurutud.

Positiivsed tunded: lõbus, rahulik, rõõmus, õnnelik, lootusrikas, armunud, rahulolev, uudishimulik, energiline.   

Blokeerunud juurtšakra haigused:  urogenitaalse süsteemi ja suguelundite haigused, raseduse katkemised, äärmuslik seisund – sünnivad haiged või surnud lapsed.

Küünla süütamine
Paljudes meie maailma traditsioonides tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem kui sõnad suudavad öelda; see kõik on seotud tänulikkusega. Juba ammustest aegadest on inimene süüdanud küünlaid pühades kohtades. Võib-olla soovite oma päeva alustada või lõpetada selle lihtsa rituaaliga - küünla süütamisega, pöörates tähelepanu endale ja teistele.