Tšakra küünal - Päikesepõimik/Manipura 1.70€

Mõõdud: 4.5x4cm
Põlemisaeg: 14-16 tundi.
Materjal: Steariin - 100% taimne palmivaha säästvast põllumajandusest
Õiglase kaubanduse (WFTO) sertifikaat
Lõhnastatud eeterlike õlidega: bergamot, laim, greip

PÄIKESEPÕIMIK - TAHTEJÕUD

Päikesepõimiku ülesanne: Negatiivse mõttemustri muutmine postiivseks – vabastada hirm e. blokeering. Päikesepõimik on sprituaalsete (ülemiste tšakrate e. kõrgete väärtuste) ja maiste asjade “sulatusahi”. Madalamate tšakrate ihad (instinktid – loomalikkus), soovid ja tunded muundatakse kõrgemate väärtustega (inimlikkuse) mustriteks, milles kujuneb meie olemus. Oma tunnete, soovide, ootuste, ihade ja kogemuste loomulik omaksvõtt ja sulandumine. Isiksuse avanemine ja vormimine, so sisemise tule e. väe keskus, kus ilmnevad inimese sisemise valguse, soojuse, rõõmu, energia ja aktiivsuse hulk. Siin leiame oma sotsiaalse identiteedi, suhted teistega ja otsime sellele kinnitust, kas isikliku maksmapanemise, saavutusvajaduse, võimule pürgimise või ühiskondlike mudelitega kohanemise kaudu.

Harmoonia: Valguse hulk meie sees määrab meie nägemise selguse ja nähtu kvaliteedi, tarkus kasvab kogemustega, terviklikkuse tunne, sisemine rahu ja rõõm, enese ja teiste tunnete ja iseloomujoonte aksepteerimine ja väärtustamine, spirituaalse ja materiaalse maailma tasakaal, enesekehtestamine, tahe, tahtejõud, seedimine (sh nii toidu kui ka tunnete, kogemuste jne seedimine), tugevus, tegusus, aktiivsus, otsustavus, läbilöögivõime, jõud, vägi, võim, sisemise kiirgava, magnetiseeriva, inspireeriva, mõjutava sära hulk, mõjuvõim (vastand pealesuruvale võimule, domineerimisele, kontrollivusele), karismaatilisus, eneseväärtustamine, küllusmentaliteet, eneseusaldus, vabadus, päikselisus.
Disharmoonia: ei usalda loomulikku eluvoolu e. ei aksepteeri seda, mida elu pakub, morn, tasakaalutu, soov domineerida või liialt alistuv, tunnustuse ja heakskiidu vajadus, hüljatuse ja kartlikkuse tunne, väärtusetuse tunne, rõhk materiaalsel elul ja suur vajadus materiaalse kindlustatuse järele, tahe manipuleerida kõike oma soovide kohaselt, võimu kuritarvitamine, kärsitus, rahulolematus, ei suuda aktsepteerida ei ennast ega teisi, madal enesehinnang, kontrollivajadus, raske asjadest lahti lasta, raske lõdvestuda, ärevus, närvilisus, paanika, rahutus, kontrollimatud vihapursked, vähene talitsetus, otsustusvõimetus, abitus, ohvrimentaliteet, sõltuvus- ja kaassõltuvussuhted, kontrollifriigid, armukadedus, vägivald, tapmine, inimene, keda huvitab ainult positsioon, võim ja kasu.

Blokeerunud tšakra haigused: suhkruhaigus, mao-sooletrakti haigused, magu, maks, sapipõis, närvisüsteemihaigused.

Küünla süütamine
Paljudes meie maailma traditsioonides tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem kui sõnad suudavad öelda; see kõik on seotud tänulikkusega. Juba ammustest aegadest on inimene süüdanud küünlaid pühades kohtades. Võib-olla soovite oma päeva alustada või lõpetada selle lihtsa rituaaliga - küünla süütamisega, pöörates tähelepanu endale ja teistele.