Tšakra küünal - Kroontšakra/Sahasrara 1.70€

Mõõdud: 4.5x4cm
Põlemisaeg: 14-16 tundi.
Materjal: Steariin - 100% taimne palmivaha säästvast põllumajandusest
Õiglase kaubanduse (WFTO) sertifikaat
Lõhnastatud eeterlike õlidega: patšuli, labdanum, viiruk

VAIMSUS

Kroontšakra ülesanne: kroontšakra kaudu ühendub inimene Universumiga. Inimene, kelle kõik tšakrad on omavahel ühenduses ja kes seeläbi tervikuks muutub, usaldab end Universumi Jumalike vägede hoolde. See inimene kogeb teadmisi, mida pole sõnades võimalik edasi anda, või mõtlemisvõimet, mis ühendub kosmiliste energiate ja puhta teadvusega. Vahemikus 43-49 eluaastat, mil areneb kroontšakra, tuleks end hiljemalt avada vaimsetele tõdedele nt klammerdumise seadus, sarnane tõmbab sarnast.

Harmoonia: elamine ühtsuses, teadmine, et oleme Jumalikkuse peegeldus, ego lahtilaskmine jumalikkuse vastuvõtmiseks ja universaalseks olendiks saamiseks. Rahus elamine teades, et oleme Üks Jumalikkusega. Hirmudest vaba.

Disharmoonia: ei suuda lahti lasta hirmust ja ängistusest, saamatus integreeruda Ühtsusesse, depressioon ja rahulolematus, ebakindlus ja eesmärgi puudumine, elu mõttetus, hirm surma ees. Eraldatuse kogemine. Üleaktiveeritud – liigne mõttetegevus ja analüüsimine.

Blokeerunud kroontšakra haigused: peavalud, närvilisus, närvisüsteemi haigused, psüühilised haigused, Alzheimer, seniilsus.

Küünla süütamine
Paljudes meie maailma traditsioonides tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem kui sõnad suudavad öelda; see kõik on seotud tänulikkusega. Juba ammustest aegadest on inimene süüdanud küünlaid pühades kohtades. Võib-olla soovite oma päeva alustada või lõpetada selle lihtsa rituaaliga - küünla süütamisega, pöörates tähelepanu endale ja teistele.