Tšakra küünal - Kõritšakra /Vishuddha 1.70€

Mõõdud: 4.5x4cm
Põlemisaeg: 14-16 tundi.
Materjal: Steariin - 100% taimne palmivaha säästvast põllumajandusest
Õiglase kaubanduse (WFTO) sertifikaat
Lõhnastatud eeterlike õlidega: Maroko roos, kummel

LOOVUS, KÕNEKESKUS
Kõritšakra ülesanne: Kõnekeskus on seotud heliga – nii füüsilisel kui ka metafüüsilisel tasandil. Kõritšakra moodustab tähtsa ühenduslüli alumiste tšakrate ja kroontšakra vahel. See on sild meie mõtete ja tunnete, meie impulsside ja reaktsioonide vahel, edastades kõikide tšakrate sisu välismaailmale. Kõritšakra kaudu väljendame kõike meie sees, siin töödeldakse tunded nagu naer, nutt, armastuse- ja õnnetunne, ärevus ja agressiivsus, mälestused, soovid, ideed, teadmised, sisemise maailma tajumised eneseväljenduseks. Meie siseelu kommunikatsioon leiab aset eelkõige kõneldud sõnade kaudu, samuti žestide ja loovate väljendusvormide kaudu, nagu muusika, visuaalne ja etendav kunst, tantsimine jne. Kõritšakras ühineb seksuaaltšakra loovus teiste tšakrate energiatega ja eeter annab neile vormi e. väljenduse, milles nad edastatakse välismaailma.
Harmoonia: tasakaal eneseväljenduse, vaikuse ja kõne vahel, voolav pingutuseta suhtlemine ja kõne, tõe väljendamise (oma mõtete, tunnete ja sisemiste tõekspidamiste väljendamise) julgus, sisemine ausus nii enda kui teiste vastu, originaalne eneseväljendus, loomevõime, eneseteostus, tahtejõud, teotahe, sisemine vabadus, avardunud, piiritu ja avatud olek, sõltumatus, inspiratsioon, julgus näidata nii oma nõrkusi kui tugevusi, võime teisi kuulata ja mõista, julgus öelda “ei”, teiste arvamus teid ei kõiguta, teid ei ole võimalik manipuleerida, sellest tulenev sõltumatus, vabadus ja otsustavus, kontaktis olemine oma sisehääle ja vaimuga, terviklikkuse tunne. Mida arenenum see keskus on, seda edukamalt suudame oma tunded ja emotsioonid eraldada mõtetest ja saada vaatlejaks. Siin hakkame tajuma ja kuulama oma sisehäält, astume kontakti oma sisemise vaimuga ja saame inspiratsiooni. Arendame vankumatut usaldust oma isikliku kõrgema juhendaja vastu, saame teadlikuks oma tõelisest missioonist elus, oma dharmast ning oleme suutelised omastama ja edastama informatsiooni peenematest sfääridest, ka ühendus akašaga. Kirjutamis- ja eneseväljendusoskuse paranemine, kõne, elueesmärk.
Disharmoonia: üleaktiveeritud: vaatamata jutukusele suutmatus end väljendada-mõttetu lobisemine, kartus vaikuse ees ja olla hukka mõistetud, raske mõtiskleda oma tunnete üle, samuti kartus oma mõtteid, tundeid ja vajadusi väljendada, kõne on kas lame ja räme või jahe ja asjalik, hirmud ei lase teie tõelisel loomusel välja tulla, manipuleeriv kõne, ligipääs peentasanditele suletud. Alaaktiveeritud: uje, vaikne ja endassetõmbunud, ei julge end näidata ja avaldada, ebakindluse tunne teiste vastu, kokutamine, klomp kurgus, kartus hukkamõistu ees, potentsiaal ei saa ilmneda, puudub side hingesõnumitega ja ei usalda oma sisemisi jõude.
Blokeerunud juurtšakra haigused: kokutamine, angiinid, rinnahaigused, sõim, kurgu ja kilpnäärme haigused, kurtus, kaitsehoiakust tulenevalt on õlad üles tõstud ja pea õlgade vahel.
Küünla süütamine
Paljudes meie maailma traditsioonides tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem kui sõnad suudavad öelda; see kõik on seotud tänulikkusega. Juba ammustest aegadest on inimene süüdanud küünlaid pühades kohtades. Võib-olla soovite oma päeva alustada või lõpetada selle lihtsa rituaaliga - küünla süütamisega, pöörates tähelepanu endale ja teistele.