tšakra küünal - kolmas silm

Mõõdud: 4.5x4cm
Põlemisaeg: 14-16 tundi.
Materjal: Steariin - 100% taimne palmivaha säästvast põllumajandusest
Õiglase kaubanduse (WFTO) sertifikaat
Lõhnastatud eeterlike õlidega: lavendel, hõbekuusk, kesalill.

SELGELTNÄGEMISE, TUNDMISE, TARKUSE ja KUULMISE KESKUS

Kolmanda silma tšakra ülesanne: Kolmanda silma tšakra võimaldab meil tunnustada olemust. See ühendab meid selle osaga Looja loomingust, mis jääb kõrgemale füüsilisest ja teaduslikust manifestatsioonist. Läbi selle tšakra edastatakse inimesele spirituaalseid teadmisi nn kanaldamise võime. Siin saab ilmutada mateeriat esimese vibratsioonimustrina st luua uusi reaalsusi füüsilisel tasandil ja lahustada vanu. Aga kuna me üldiselt ei kontrolli ega juhi teadlikult oma mõtteid ja tundeid, on raske luua uusi puhtaid reaalsusi vaid loome aina uusi negatiivseid mustreid või aina uuesti oma vanu reaalsusi. Oma elu selgelt nägemine, põhjus-tagajärg seose nägemine.

Harmoonia: ühendus Universumiga, teadlikkus oma spirituaalsest olemisest. Avab intuitsiooni ja toob sisemist teadlikkust igapäevaellu. Ekstrasensoorne taju – selgeltnägemine, -kuulmine või -tajumine. Kel on see tšakra täielikult avanenud, sellel on teadvuse arenenud seisund, aga seda on väga vähestel inimestel. Filosoofiliste tõdede äratundmine – osaliselt avanenud või harmooniliselt toimiva tšakra korral. Võime visualiseerida ja tajuda paljut intuitiivselt. Meel on rahulik ja avatud müstilistele tõdedele. Mõtete kiire manifesteerumine. Illusoorsuseloorid on langenud. Energiate tajumine ja nende juhtimine. Peentasandite nägemisvõime. Nt võime luua soovitavat ilma või tahetud olukordi. Tuul kannab informatsiooni, päike ilmutab end õigete mõtete korral, loodus näitab sulle paralleelselt sinu lahendamist vajavat olukorda, märkad märke ja sümboleid.

Disharmoonia: sprituaalsusele vastuseis, fookus intellektil ja teadusel. Kartus kasutada intuitsiooni, asjade nägemine ainult pealispindselt st võimetus näha probleemide põhjusi nn suurt pilti, võimetus näha elu tervikuna, manipuleerimine, vaimse info valestitõlgendamine. Ei väärtusta vaimseid väärtusi.

Seostuvad organid: aju, silmad, kõrvad, nina.

Küünla süütamine
Paljudes meie maailma traditsioonides tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem kui sõnad suudavad öelda; see kõik on seotud tänulikkusega. Juba ammustest aegadest on inimene süüdanud küünlaid pühades kohtades. Võib-olla soovite oma päeva alustada või lõpetada selle lihtsa rituaaliga - küünla süütamisega, pöörates tähelepanu endale ja teistele.