Tšakra küünal - Juurtšakra/Muladhara 1.70€

Mõõdud:  4.5x4cm
Põlemisaeg: 14-16 tundi.
Materjal: Steariin - 100% taimne palmivaha säästvast põllumajandusest
Õiglase kaubanduse (WFTO) sertifikaat
Lõhnastatud eeterlike õlidega: kaneel, nelk, muskaatpähkel

JÕUD JA ELLUJÄÄMINE, ELUJÕUKESKUS

Juurtšakra ülesanne:  ühendada inimene füüsilise maailmaga. Ürgne eluenergia, usaldus elu vastu. Suhe suguvõsaga ehk oma juurtega, maaga ja materiaalse maailmaga. Kas suguvõsalt on saadud piisavalt toetust, et on tekkinud usaldus elu ja enese vastu? Kas tunned ennast kahe jalaga ja täieõigusliku kodanikuna siin Maa peal? Kas ma usun, et mul on vägi muuta olukordi? Eluenergia ja vitaalsus, kuuluvustunne, stabiilsus, saavutusvõime, teotahe, ambitsioonid, järjepidevus, ihad, soovid, turvatunne ning ellujäämine.

Harmoonia: Teie elu toetab vankumatu ürgne usaldus – Maa on turvaline paik – alati on olemas hoolitsus, toit, peavari ja turvalisus. Oma kindel koht elus – MINA kuulun siia, mul on ÕIGUS siin olla, mul on ÕIGUS tegutseda, sügav ühendus eluga ja selle tõusude ja mõõnadega, usaldus elu vastu. Teil on kerge oma eesmärke saavutada.

Disharmoonia: võimetus usaldada elu, fookus materiaalsel ja selle omamisel, turvatunde kompenseerimine väliste asjadega. Pidev kaitse- ja rünnakuvajadus. Tunne, et pead tõestama oma olemasolu ja vajadust. Hirm kaotada midagi, mis loob turvalisust ja heaolutunnet.

Negatiivsed mõttemustrid: hirm, kas saan hakkama, turvatunde puudus ja otsimine, toetumine teistele, ei ole usku enda jõusse, ahnus, ihnus. Raev, viha ja vägivald on kaitsemehhanismid. Eksitused, nõrk, abitu, ei ole juurtega maas, juurtetuse tunne, mure, ebakindlus, maandamatus, võimetus oma unistusi ellu viia, ebastabiilsus, ei ole kohal, igatsus kergema elu järele, elu on koormav, rahuldatakse ainult oma isiklikke vajadusi, teiste omasid ei panda tähele. Oma keha vajaduste ignoreerimine – puhas toit, liikumine, puhkus on vähetähtsad. Oma tahte ja põhimõtete vägivaldne pealesurumine. Teine inimene on ohtlik, kelle eest tuleb end kaitsta.

Blokeerunud juurtšakra haigused: nt hemorroidid, jäme- ja peensoole e. soolestiku haigused, kõhukinnisus, ülekaalulisus, foobiad ja psüühilised haigused, nõrk selgroog e. tugisüsteem, seljavaevused.

Küünla süütamine
Paljudes meie maailma traditsioonides tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem kui sõnad suudavad öelda; see kõik on seotud tänulikkusega. Juba ammustest aegadest on inimene süüdanud küünlaid pühades kohtades. Võib-olla soovite oma päeva alustada või lõpetada selle lihtsa rituaaliga - küünla süütamisega, pöörates tähelepanu endale ja teistele.