Valged Küünlad 10 tk - Puhastus 8€

Pakis on 10 küünalt
Materjalid/koostisosad: parafiinvaha
Ühe küünla suurus: 12,5x1cm
Põlemisaeg: u.1 tund

Valgeid küünlaid kasutatakse sageli puhastusrituaalides ja tseremooniatel.
Seda värvi seostatakse puhtuse, valguse, tarkusega ning on seotud ka kroontšakraga. Valge rituaaliküünaldega saab ravida ka negatiivsete emotsioonidega seotud probleeme, vaimset ebapuhtust, aga ka kaitsmiseks negatiivsete energiate eest.
Valge värv eemaldab negatiivsed tunded ja julgustab positiivset ellusuhtumist. Kuigi valgeid küünlaid põletatakse tavaliselt puhastamise ja kaitse eesmärgil, on valge oivaline värv mistahes otstarbeks. Mil iganes kahtlete, millist värvi küünalt valida, või kui te ei suuda soovitud värvi leida, kasutage valget.

Küünlamaagia on üks lihtsamaid meetodeid kavatsuse või tahte avaldumise toetamiseks. Õige küünla värv tugevdab tule elementi, annab energiakaitse ja hõlbustab lahenduste leidmist.
Lihtsalt kirjutage oma kavatsus küünlale ja põletage see turvaliselt alusel. Rituaali lõpuleviimiseks tuleb küünal täielikult ära põletada.

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.