Punased Küünlad 10 tk - Armastus 8€

Pakis on 10 küünalt
Materjalid/koostisosad: parafiinvaha
Ühe küünla suurus: 12,5x1cm
Põlemisaeg: u.1 tund

10-st punasest küünlast koosnev komplekt, mida kasutatakse armastuse ligimeelitamiseks mõeldud rituaalides.
Punaseid küünlaid kasutatakse sageli armastuse ja ihaga seotud rituaalides ja tseremooniatel. Seda värvi seostatakse ka kire, jõu, energiaga ja seostatakse juurtšakraga. Punaste rituaalide küünlaid saab kasutada nii kire avaldamiseks kui ka seksuaalsuse, suhete ja intiimsusega seotud probleemide tervendamiseks.
Punane on füüsiline ja emotsionaalne värv. See on ergutav ja erutav. Annab entusiasmi, ambitsiooni, enesekindluse, kindlameelsuse, julguse, energia ja iha. Kuna punane on verevärv siis nimetatakse seda mõnikord eluvaimuks. 
Kasutage punaseid küünlaid siis kui teie soovid on seotud seksi, armastuse, füüsilise energia või tervisega. Punaseid küünlaid tuleks kasutada ka kõigi auahnete palvete puhul.

Küünlamaagia on üks lihtsamaid meetodeid kavatsuse või tahte avaldumise toetamiseks. Õige küünla värv tugevdab tule elementi, annab energiakaitse ja hõlbustab lahenduste leidmist.
Lihtsalt kirjutage oma kavatsus punasele küünlale  ja põletage see turvaliselt alusel. Rituaali lõpuleviimiseks tuleb küünal täielikult ära põletada.

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.