Lillad Küünlad 10tk - Transformatsioon 8€

Pakis on 10 küünalt
Materjalid/koostisosad: parafiinvaha
Ühe küünla suurus: 12,5x1cm
Põlemisaeg: u.1 tund

Lillasid küünlaid kasutatakse sageli ümberkujundamise ja muutumisega seotud rituaalides ja tseremooniatel. Seda värvi seostatakse sügava meditatsiooni, vaimsuse, müstikaga, samuti on see seotud kroontšakraga.
Lilla on seotud kõrgema mina, intuitsiooni ja piiritute võimetega. See tegeleb filosoofia, spirituaalse kasvu, religiooni ja salateadusega. Lilla on inspireeriv ja ergutab intuitsiooni. See on müstiline värv. 
Lillasid küünlaid tuleks kasutada siis , kui teie maagia on seotud teadmiste, spirituaalsuse, maagia või psüühilise arenguga. Lilla küünal tugevdab ja kiirendab rituaali mõju. 
Lillasid rituaaliküünlaid saab kasutada transformatsiooniks, vaimseks arenguks, sügavamaks teadvustamiseks, probleemide lahendamiseks ning sisemise tarkuse ja intuitsiooni avaldamiseks.

Küünlamaagia on üks lihtsamaid meetodeid kavatsuse või tahte avaldumise toetamiseks. Õige küünla värv tugevdab tule elementi, annab energiakaitse ja hõlbustab lahenduste leidmist.
Lihtsalt kirjutage oma kavatsus küünlale ja põletage see turvaliselt alusel. Rituaali lõpuleviimiseks tuleb küünal täielikult ära põletada.

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.