Oranžid Küünlad 10tk - Hea Energia 8€

Pakis on 10 küünalt
Materjalid/koostisosad: parafiinvaha
Ühe küünla suurus: 12,5x1cm
Põlemisaeg: u.1 tund

Oranže rituaaliküünlaid saab kasutada rõõmu, õnne, entusiasmi, loovuse avaldamiseks ning vaimse ja emotsionaalse küpsuse arendamiseks. Neid saab kasutada ka seksuaal- ja suhteprobleemide lahendamiseks. Tihti kasutatakse oranže küünlaid erinevatel rituaalidel ja tseremooniatel, tänu nendega seotud heale energiale.
Oranž ühendab punasele omase füüsilisuse kollasele iseloomuliku intellektiga. Niisiis on tegemist seltskondliku, sõbraliku soojendava värviga, mis toetab seltskonnaüritusi ja soodustab suhtlemist. Oranž naudib uusi ideid ja on tulvil elurõõme. See on energiline ja tunneb mõnu füüsilistest tegevustest. Oranž seostub kõigi lähisuhetega ning teda huvitab teiste õnn ja heaolu. Samuti pakib see motivatsiooni ja suunataju. 
Oranžid küünlad on hea valik, kui teil  esineb kellegagi raskusi ja teie maagia on sellega seotud. Oranžid küünlad vabastavad energiablokeeringud, allasurutud ideed ja kangekaelsuse. Oranž küünal suurendab kõigi argielus ilmnevate probleemidega toimetuleku võimet. Samuti tõmbavad oranžid küünlad teie juurde kõike, mida soovite. 

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.