Rohelised Küünlad 10 tk - Tervendamine 8€

Pakis on 10 küünalt
Materjalid/koostisosad: parafiinvaha
Ühe küünla suurus: 12,5x1cm
Põlemisaeg: u.1 tund

Rohelisi küünlaid kasutatakse sageli külluse ja tervendamisrituaalides ja -tseremooniatel. Roheline küünal aitab saavutada edu ja varanduslikku heaolu. 
Rohelisi küünlaid tuleks kasutada siis kui teie maagia puudutab raha, jõukust, küllust, edu ja head õnne ning tervist.
Seda värvi seostatakse ka tasakaalu, harmoonia taastamisega ja südametšakraga. Rohelisi rituaaliküünlaid saab kasutada nii vaimseks ja emotsionaalseks tervendamiseks kui ka aidata teil keskenduda oma füüsilisele tervisele.
Roheline tagab harmoonia, stabiilsuse ja emotsionaalse tasakaalu. See soodustab uut arengut ning toetab ja kannab südames teisi. Roheline küünal on kosutav, toetav ja tervendav. Roheline on ka praktiline, töökas ja eesmärgile orienteeritud, mille tõttu rohelised küünlad sümboliseerivad raha.  

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.