Krüsanteemkivi 39€

Krüsanteemkivi Liuyangist Hiinas Changsha lähedalt.
Mõõdud: 7x6x2,5cm

KRÜSANTEEMKIVI triivib õrnalt läbi aja, kergendab ajarände. Kiirgab rahulikku usaldust ja rikastab iga ümbrust oma õrna lähedalolekuga. Harmooniat kiirates sünteesib see muutust koos tasakaaluga ning näitab, kuidas need kaks võivad koos töötada. See kivi aitab teil keskenduda käesolevale hetkele ja seda nautida, paneb teie olemuse õitsema. See inspireerib ja annab energiat ning muudab püüdlused viljakandvaks. Krüsanteemkivi õpetab, kuidas vaimsel teel jääda lapselikuks, humoorikaks ja süütuks ning kiirendab enesearengut. Tugevdades iseloomu. aitab see üle saada vagatsemisest, rumalusest, kitsarinnalisusest, oma vooruslikkuse üle uhke olemisest ja armukadedusest, innustab näitama üles suuremat armastust maailma vastu, mis omakorda toob rohkem armastust teie enda ellu. 
Vaimselt tegutseb krüsanteemkivi pealiskaudsuse vastu. Lisab mõtlemisele sügavust ning kaitseb meelerahu häirimise eest. Krüsanteemkivi annab võime haarata avaramat pilti. Emotsionaalselt loob krüsanteemkivi stabiilsust ja usaldust, elimineerides salaviha ja vaenulikkuse. 
Krüsanteemkivi soodustab füüsilist küpsemist ja üleminekut. Ravib nahka, luustikku ja silmi. Sellest on kasu mürkide eemaldamisel ja kasvajate lahustamisel. 
Pange kivi enda lähedusse või kandke endaga kaasas. Kasutage eliksiirina kaudselt, paigutades kivi veeanumas olevasse klaasanumasse, sest muidu kahjustab vesi "lille"