Peaingel Metatron 130€

Kõrgus: 37cm
Kaal: 1,4kg
Materjal: resiin
Käsitsi maalitud, et tuua esile iga detail

Metatron (piibli heebrea keeles) või Mattatron. Folkloristlikus traditsioonis on ta inglitest kõrgeim, taevane kirjatundja või "salvestusingel".
Metatron istub väidetavalt Jumala trooni paremal küljel. Ta on Jumala nähtav ilming, Jumala hääl, kõrge olevus, mis seisab jumalike sfääride üheteadvuse ja loomingu avaldumise vahel. Ta valvab meie kõrgeimat ainelist valguskeha, mis on määratud 8. ja 9. tšakrale. Erinevalt enamikust inglitest oli Metatron algselt inimprohvet.
Eriti tänapäeval pideva energia suurenemise ja sellega seotud varjuosade töötlemise ajal tuleb Metatron tugevamalt tagasi meie teadvusse. Ta on künnise valvur, kes laseb meisse voolata ainult nii palju valgust, kui jõuame sellega toimetada ja lahustub ainult nii palju varjuosasid, kui suudame hakkama saada.
Ta on transformaator, mis võimaldab meil ronida mööda valgusredelit, ilma et peaksime selles põlema. Ta on Akaši ülestähenduste hoidja. Meie keskendumine temale aitab meil ära tunda ja ellu viia Akaši kroonikatesse salvestatud eluplaani.