Mäekristallist Ingel 25€

Ligikaudne kaal 25g.
Mõõdud:  u.11 × 35 × 50 mm

MÄEKRISTALL on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi tänu oma unikaalsele kristallvormile. Seda leidub kõikjal maailmas. Mäekristall neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadidest vabastaja. Kristallkvartsi hoidmine käes muudab teie biomagnetvälja kaks korda tugevamaks. Soodustab lihaste kontrollimist ja kaitseb kiirguse eest. Kvarts genereerib elektromagnetismi ja hajutab staatilist elektrit.
Kristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele. Viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Puhastab ja võimendab elundeid ja energiakeha ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja, ühendades füüsilise dimensiooni meelega. Vaimsel tasandil tõstab kristall energia kõrgeima võimaliku tasandini. Sisaldades kõiki võimalikke värvusi, töötab kirgas kvarts kõigil olemise tasanditel. Mäekristallil on võime puhastada minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas . Suurendab psüühilist võimekust ja häälestab teid teie vaimsele eesmärgile. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib kvarts välja häirivad segajad. Mäekristall on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja. Vaimsel tasandil aitab mäekrstall kontsentreeruda ja avab mälu.

Mäekristall on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab organismi. Suurepärane põletushaavade tervendamiseks. Mäekristall harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab energiakehi.