Tsitriin käevõru 25€

Kivi suurus u. 8mm
Käevõru pikkus u. 18cm

TSITRIINIS on palju päikese, positiivsuse ning külluse energiat. Tsitriin on ka lootuse, rõõmu ja julguse kivi. Aitab depressiooni, närvilisuse ja rahutuse korral. Annab kehale märku tasakaaluhälvetest ning aktiveerib organismi parandava energiavoo. Aitab üle saada selgusetusest, mistõttu sobib kandmiseks kergesti haavatavatele, depressiivsetele, kurbadele, isegi suitsiitsetele inimestele, tsitriin võib aidata neil elule jälle mõtte leida. Mahendab soovi iseennast hävitada, andes asemele lootust ja elurõõmu, ning aitab säilitada sidet oma jõukeskusega.
Tsitriin julgustab ja lihtsustab suhtlemises, võimaldades enda kandjal näha asju üksteisega seoses, laiemas ühenduses. Samuti parandab ta kõneosavust ning oma mõtete vormimist sõnadeks. Aitab uut omaks võtta ning muudab teisenevate oludega kohanemise kergemaks.
Tsitriin aitab elus saavutada maiseid eesmärke,hea haridus, hea töökoht, kasulik äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Soodustab loometegevust, eriti inimestel, kes oma töös kasutavad ennekõike käsi.