Suitsukvarts ja mäekristall 23€

Käevõru suurus: u.18,5cm
Kivide suurus: 8mm

Mäekristall
on tugevalt puhastav kivim, tasasakaalustab inimese aurat, vaimset ja füüsilist keha. Toob Sulle tasakaalu, tarkust ja tervendust, toetab unistusi ja taotlusi, toob tervendavat energiat ja tervendust igal tasandil.
Mäekristall on energeetiliselt lihtsa ja selge energiaga ning omakorda müstilises mõttes üks võimsamaid kristalle. Tegemist on suurepärase vaimse arengu kiviga. Kergelt ja loomulikult juhib ta sinust eemale kõik segavad energiad, likvideerib sisemaailma kuhjunud kaose ja segaduse ning toob rahu, kooskõla ja võimsa isikliku väe! Tema võimeks on ka teravdada mõtteprotsesse ja soodustada ratsionaalset mõtlemist.
Ka inimsuhetes on mäekristall tubli kaaslane, kuna tema mõju muudab seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikumaks ja oma kaaslaste suhtes tähelepanelikumaks. Ta soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja suhete selginemist – nii iseenda kui ka teistega. Mäekristalli alati puhas ja selge energia mõjutab sügavalt kõiki tšakraid ja paneb kogu kehas energia ja elujõu vabalt voolama. Võid teda kasutada kogu keha energiasüsteemi aktiveerimisel, aga eriti hästi toniseerib ta kolmandat silma, päikesepõimikut ja südametšakrat.
SUITSUKVARTS on suurepärane stressileevendaja. Aitab kannatlikult taluda raskeid aegu ja leida õiget aega.
Suitsukvarts toob inimese tagasi maa peale. Tema kitsa ja kiire toimega energia tõmbab oma kandja tagasi iseendasse. Mida tumedam kvarts, seda maandavam. Ta on füüsilise ja materiaalse tasandi kivi. Sobib hästi inimestele, kel on elav fantaasia, kuid raske anda endale selgesti aru oma kehast ja tundemaailmast. Sutsukvarts õpetab sulle, kuidas loobuda kõigest, mis end enam ei teeni. Muudab tunded püsivamateks ning iseenese kehas olemise turvaliseks. Suitsukvarts lisab füüsilist jõudu ja aitab oma mõtteid ning ideid teostada.
Psühholoogiliselt leevendab suitsukvarts hirmu, vähendab depressiooni ja toob meelerahu. Vähendab õudusunenägusid ja teeb ilmsiks sinu unelmad. Kui suitsukvarts satub kontakti negatiivsete emotsioonidega, hajutab see need õrnalt.
Suitsukvarts edendab positiivset, pragmaatilist mõtlemist. Lahendab vastuolusid, suurendab keskendumist ja vähendab suhtlemisraskusi.